Jest plan na świetlicę w Radoniach

Grodzisk Maz.

Gmina Grodzisk Mazowiecki ogłosiła przetarg na realizację I etapu budowy świetlicy w Radoniach. Obiekt powstanie przy ul. M. Gogola i Centralnej.

Świetlica wiejska to miejsce, w którym lokalna społeczność może się integrować i aktywnie spędzać czas wolny. Obiekt taki powstanie niebawem w Radoniach. Co obejmuje I etap budowy?

W pierwszej kolejności na wyznaczonej działce ma powstać budynek świetlicy. Dodatkowo teren wokół niej ma być zagospodarowany. W późniejszym czasie powstanie siłownia plenerowa i plac zabaw.

Świetlica będzie budynkiem jednopiętrowym, wolnostojącym o powierzchni ponad 140 mkw., który ma pomieścić ok. 50 osób. Elewacja będzie w spokojnej kolorystyce, urozmaicona wstawkami imitującymi drewno. W środku będzie wydzielona sala główna, toalety, sala informatyczna, a także pomieszczenie socjalne, techniczne itp.

Do tego w I etapie zaplanowano parking oraz chodniki, budowę oświetlenia terenu. Przewiduje się też elementy małej architektury, ogrodzenie i nasadzenia.

Wykonawca będzie miał niespełna rok na realizację tej inwestycji od dnia podpisania umowy. Na oferty Urząd czeka do 17 lutego.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Jest plan na świetlicę w Radoniach”

  1. Anonim pisze:

    potem będą te wiejskie świetlice sprzedawać za bezcen , potrzebne to jak świni niebo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły