Miniony piątek przyniósł nam ciekawe „widowisko”. Oprócz pięknych jesiennych kolorów na drzewach mogliśmy podziwiać jeszcze inne piękne zjawisko. A dokładniej tęczę, a nawet dwie! Możecie obejrzeć ja w naszej galerii zdjęć.

Można powiedzieć, że tegoroczna jesień nas rozpieszcza. Dawno nie było tak ciepłego października, a i prognozy na najbliższe dni są bardzo optymistyczne. W miniony piątek słoneczny dzień, „zakłócił” niewielki deszcz. Można nawet powiedzieć, że tylko lekko pokropiło.

Jednak ten niewielki deszczyk pozwolił nam na podziwianie na niebie tęczy, a nawet dwóch. Trzeba przyznać, że kolory tęczy wraz z drzewami w kolorach jesieni wyglądały zjawiskowo. Przesłaliście wiele pięknych zdjęć z tęczą, więc postanowiliśmy przygotować z nich galerię. Miłego oglądania!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.