Jeden sprawca, dwa przestępstwa

Region

Tego samego dnia do grodziskiej komendy wpłynęły dwa zawiadomienia oprzestępstwach popełnionych przez 27-letniego Krzysztofa I.

Do komendy policji w Grodzisku Mazowieckim zgłosiła się poszkodowana mieszkanka powiatu. Z jej informacji wynikało, że ostatniej nocy została zmuszona przez znanego sobie mężczyznę do kontaktu płciowego. Jako sprawcę wskazała Krzysztofa I. Mężczyzna podczas przestępstwa był najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu. Kilka godzin po zgłoszeniu funkcjonariusze z Grodziska Maz. i Żabiej Woli zatrzymali 27-latka.

Podczas wyjaśniania okoliczności nocnego zdarzenia do komendy dotarła kolejna informacja dotycząca Krzysztofa I. Poszkodowany mężczyzna wskazał 27-latka jako sprawcę pobicia i kradzieży, do którego doszło 30 marca. Również podczas tego przestępstwa sprawca był pod wpływem alkoholu.

Teraz 27-letni Krzysztof I. odpowie za rozbój i gwałt. Decyzję o wysokości kary za popełnione przestępstwa podejmie sąd.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.