Jeden telefon uratował życie mieszkance Pruszkowa

Pruszków

W niedzielę 28 lutego w Pruszkowie doszło do interwencji straży pożarnej, pogotowia ratunkowego i policji. W jednym z mieszkań znajdowała się schorowana seniorka.

Informację o interwencji otrzymaliśmy od jednej z naszych czytelniczek. Więcej szczegółów na ten temat udzieliła kom. Karolina Kańka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – W niedzielę 28 lutego ok. 10.18 policjanci otrzymali zgłoszenie o seniorce z którą nie było kontaktu. Funkcjonariusze niezwłocznie pojechali na wskazane miejsce. Policjanci weszli przez balkon do mieszkania a następnie otworzyli drzwi. W lokalu znajdowała się leżąca seniorka. Kobieta była przytomna. Ratownicy zbadali seniorkę – informuje kom. Karolina Kańka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Kobieta trafiła do szpitala – dodaje.

Seniorkę udało się uratować dzięki niezwłocznemu zgłoszeniu. Mieszkańcy osiedli powinni zwracać szczególną uwagę na sąsiadów w podeszłym wieku. Osoby te często chorują i mieszkają samotnie. W przypadku, gdy nie ma z sąsiadami żadnego kontaktu warto powiadomić o tym funkcjonariuszy. Jeden telefon od życzliwego sąsiada może ocalić komuś życie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Jeden telefon uratował życie mieszkance Pruszkowa”

  1. Rabull pisze:

    Sądząc po brzydocie, osiedle Staszica w Pruszkowie.

  2. Wilku starszy pisze:

    Co to za blok? Gdzie?

  3. Zzgg pisze:

    Z oficjalnych informacji seniorka miała koronawirusa i umarła w szpitalu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły