Wiadomości

Jarmark wielkanocny w Nowej Stacji

Jarmark wielkanocny w Nowej Stacji

Autor artykułu: pruszkow.pl | 09 kwietnia 2019 16:30 |

1
Jarmark wielkanocny w Nowej Stacji Pruszków

Pruszkowska galeria handlowa organizuje jarmark wielkanocny, który rozpocznie się już w ten czwartek i potrwa do niedzieli. Natomiast w sobotę odbędą się rodzinne warsztaty wielkanocne.

Nowa Stacja przygotowała dla swoich klientów coś specjalnego. Z myślą o nadchodzących świętach w pruszkowskiej placówce handlowej odbędzie się jarmark wielkanocny. Jak to zwykle bywa podczas takich wydarzeń i tym razem nie zabraknie oryginalnych produktów, ludowego rzemiosła, ekologicznej żywności – czy też tradycyjnych wyrobów: szynki, kiełbasy, serów, słodyczy itd.

I to nie wszystko. W sobotę odbędą się rodzinne warsztaty wielkanocne. To będzie okazja do tego, aby całą rodziną pojawić się w Nowej Stacji i przygotować ozdoby na świąteczny stół. – Tego dnia przygotujecie własny wielkanocny mini-ogród w szkle, nowoczesne i tradycyjne pisanki, dekoracje w doniczkach oraz własne kompozycje palm wielkanocnych i wianków – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

To będzie wyjątkowo kolorowy dzień!

Wydarzenie na Facebooku: Jarmark Wielkanocny w Galerii Nowa Stacja w Pruszkowie.

Wydarzenie na Facebooku: Wielkanocne warsztaty w Nowej Stacji.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.

Komentarze

Jedna odpowiedź do “Jarmark wielkanocny w Nowej Stacji”

  1. Mirosław katolik pisze:

    Ale mam chęć na kolorowe jajeczka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Reklama