Jaka pogoda w Święta i Sylwestra?

Region

Jeszcze kilka dni temu moglibyśmy powiedzieć, że czekają nas „białe święta”. Niestety przyszła odwilż i ślad po śnieżnym krajobrazie zniknął. Sprawdziliśmy jaka pogoda będzie w święta i sylwestrową noc.

W Wigilię od rana do wieczora temperatura będzie „na plusie”. Słupki na termometrach w ciągu dnia pokażą nawer 7 stopni Celsjusza. Przez cały dzień będzie rosnąć ciśnienie – od 1001 hPa do 1016 hPa. Synoptycy prognozują zachmurzenie całkowite i słabe przelotne opady deszczu.

W pierwszy dzień Świąt o poranku na termometrach ujrzymy 3 stopnie Celsjusza. W ciągu dnia temperatura podskoczy nawet do 8 stopni.  Niestety znów będzie pochmurno i deszczowo.

26 grudnia również należy spodziewać się deszczu. Tego dnia temperatury mogą sięgnąć nawet 9 stopni Celsjusza.

W Sylwestra również temperatura „na plusie”. W sobotę temperatura będzie oscylować w okolicach 5 stopni Celsjusza, w niedziele nieco chłodniej – maksymalnie 3 stopnie Celsjusza.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.