Jak oceniasz WKD? Wypowiedz się w ankiecie

Region

Warszawska Kolej Dojazdowa rozpoczyna cykliczne badania zadowolenia. Ankietę można wypełniać od 29 stycznia do 29 lutego.

WKD co jakiś czas zachęca podróżnych do wystawienia oceny. W ten sposób przewoźnik dowiaduje się jak pasażerowie oceniają ofertę WKD.

Podróżni w ankietach mogą wyrażać opinię m.in. na temat punktualności przejazdów, rozkładu jazdy, czystości składów czy ogólnego komfortu podroży. Wyniki pozwolą WKD ulepszyć ofertę i usprawnić funkcjonowanie. – Ankieta pozwoli dokonać oceny funkcjonowania spółki oraz poznać Państwa uwagi odnośnie oferowanych przez spółkę usług. Państwa opinie i spostrzeżenia stanowią dla spółki niezwykle cenne źródło informacji i pozwolą nam na dalsze doskonalenie się, aby jeszcze lepiej sprostać Państwa oczekiwaniom – zaznaczają przedstawiciele WKD.

– Ankieta będzie zamieszczona na stronie internetowej. Dodatkowo istnieje możliwość wypełnienia ankiety w formie papierowej, którą można pobrać w kasach biletowych WKD – podkreślają kolejarze.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 19

19 odpowiedzi na “Jak oceniasz WKD? Wypowiedz się w ankiecie”

 1. PASAŻER Z NOWEJ WSI WARSZAWSKIEJ pisze:

  Ja wyrażam się negatywnie i to tylko z jednego powodu. Dojeżdżam do pracy, do Milanówka na godz. 6:00 i od lat proszę w ankietach by uruchomić pociąg, który dojeżdżałby do ostatniej stacji na godz. 5:40, bo jeszcze potrzebny czas na dojście, ale jest to walka z wiatrakami i zwracałem się nawet mailowo w tej kwestii, ale nawet nikt nie odpowiedział „pocałuj mnie w …. ” Firm azatem jest ignorantem w stosunku do przeciętnego pasażera. Opinia: NEGATYWNA !!!

 2. Jadwiga Sperma pisze:

  Starzy podszczywają na siedzenia, czasem chodzą robaki ale jest poza tym wszystko dobrze.

 3. Janka pisze:

  Jeżdżę wkd dobre 10lat i uważam, że jest to najlepsza opcja jeśli chodzi o pociągi. Wld może nie dojeżdża do tyłu miejsc co SKM lub KM, ale zawsze jest na czas i co najważniejsze wkd jest czyste i zadbane. Strajk strajkami ale uważam że na WKD można poprostu polegać.

 4. agata pisze:

  Zamkniecie odcinka od reduty ordona do srodmiescia jest totalnie bez sensu na tak dlugo bo mozna by to bylo lepiej zorganizowac bo to pokazuje ze wkd nie obchodza pasazerowie np gdyby wkd jezdzila normalnie dojezdzalabym do szkoly 45min a teraz jezdze okolo 85min
  doslownie zostal zamkniety odcinek na ktorym zazwyczaj najwiecej osob wysiada
  akcja ze strajkiem tez bardzo slaba

 5. Aniela pisze:

  Przede wszystkim to ja całkowicie utraciłam zaufanie do maszynistów, którzy w tak trudnym dla podróżnych czasie zrobili sobie strajk. A jak nie mam zaufania to nie jeżdżę. Przesiadłam się do samochodu.

 6. antytusk pisze:

  Wybory tuż tuż, zastanówcie się więc, czy znowu zagłosujecie na komunistów z PO-HOŁ przyczyniając się do likwidacji wzrostu płac, likwidacji klasy średniej, braku podwyżek kosztem prezesów i ludzi POwiązanych systemowo ?!
  No nie wyczarujesz, skoro tusk obiecał pewnej grupie przywrócenie emerytur rzędu 20000 tys. zł , no to skądś te pieniądze musi brać, komuś zabrać, żeby komuś dać.
  A zabierze nam Polakom

  • la la la pisze:

   Bardzo słuszne uwagi. I nie głosujemy ani na ludzi tuska, ani kosiniaka z kamyszem, ani czarzastego. Sio!

   • G pisze:

    Zaślepione nienawiścią i popierajace kłamstwo, złodziejstwo, nepotyzm, hamstwo i nie rozumiejace niczego innego jak własny zaścianek pojawiły się pisowskie trolle. Cóż zajmijcie się czymś innym, bo smutno czytać wasze wypociny. Konkretów jak zwykle brak, za to oszczrstw cała masa.

  • Wilku pisze:

   Zapomniałeś swojego prawdziwego podpisu, Brwinowianin.

  • Poznaniak pisze:

   Jak każdy polityk w rządzie, niezależnie od opcji czy formacji politycznej. Ameryki nie odkryłeś 😉

 7. JMD pisze:

  Niezrozumiałe jest dla mnie całkowite zamkniecie na 9 m-cy odcinka Reduta Ordona – W-wa Śródmieście. Przy kursowaniu pociągów co 20 min. nie ma przeciwwskazań aby pociągi po 1 torze dojeżdżały do centrum. Rozkładowy czas jazdy Reduta Ordona – W-wa Śródmieście to 8 min.), a prace w zakresie przebudowy tunelu na Dworcu Zachodnim można by prowadzić najpierw pod jednym a potem pod drugim torem (w skrajnym przypadku przy ruchu po torze północnym można zrobić wyjście bezpośrednio z peronu na teren przez tor południowy). To zapewne nie są do końca decyzje WKD, tylko PLK, ale pokazują, że dla kolejarzy pasażerowie się nie liczą. Strajki maszynistów także prestiżu WKD nie dodały.

  • Joe pisze:

   Klasyka robót publicznych w Polsce. Ogrodzić, zamknąć, niech leży i czeka, a ludzie niech sobie jakoś radzą. Tory WKD zostały rozebrane we wrześniu. Nic tam od tej pory się nie dzieje, roboty są w innej części. Pociągi mógłby spokojnie przejeżdżać bez zatrzymywania się przez Dworzec Zachodni do Ochoty i Śródmieścia. Ale „niedasie”, bo taki jest harmonogram, bo plac budowy itd. Podziękujcie PLK.

  • WK pisze:

   Na zachodniej jest jeden wielki plac budowy w miejscu torów WKD. Jak ma pociąg przejechać. Przefrunać? Polecam wycieczkę na zachodni i obejrzeć sytuację, a nie pisać głupoty.

   • tygrysek pisze:

    Właśnie. Może od Reduty Ordona przepuszczać pasażerów balonami nad budową aż do placu Zawiszy?

  • kjw pisze:

   Ale zauważyłeś, że peron 1 chwilowo nie istnieje?

 8. Jerzy pisze:

  Uderzcie kilka razy łyżeczką stołową w siedzenie w WKD. Syf niemiłosierny.

  • _/-√-\_+/∆\ pisze:

   No jak jeździ Pan z łyżeczką to pewnie i z kubkiem…

  • Majka pisze:

   Co ma wspólnego łyżeczka stołowa z czystością siedzeń. Czyżbyś sprawdzał organoleptycznie ? Smacznego 😂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły