Inwestycje drogowe w Nadarzynie

Nadarzyn

Wójt Nadarzyna poinformował o toczących się na terenie gminy inwestycjach drogowych. Kolejne ulice przechodzą remonty.

Lato to czas realizacji inwestycji drogowych w samorządach. Mniejszy ruch uliczny oraz pogoda sprzyjają remontom ulic. W Nadarzynie w toku jest kilka przedsięwzięć.

I tak w Krakowianach odbywa się montaż oświetlenia ulicznego. Prace toczą się na ostatnim fragmencie drogi powiatowej między ul. Transportową a Młynową.
W Ruścu na ul. Łąkowej i części ul. Koniczyny pojawił się destrukt. Prace przy utwardzaniu tych ulic trwają. Wcześniej takie utwardzenie pojawiło się na ul. Głogowej w Starej Wsi, czy ul. Cygańskiej w Wolicy.

– Gruntowną naprawę i utwardzenie emulsją zlepiającą przeszły ulice: Pieczarkowa w Starej Wsi i Plantowa w Nadarzynie, które destruktem były utwardzone 4 lata temu. Jednak ze względu na intensywny ruch oraz budowy realizowane wzdłuż tych dróg ich nawierzchnie uległy dużym zniszczeniom – informuje Dariusz Zwoliński, wójt Nadarzyna.

W kolejce stoi także remont i poszerzenie ul. Złotego Kłosa w Wolicy, która jest drogą dojazdową do nowo budowanego przedszkola. Wykonawca został już wybrany i lada dzień rozpocznie prace.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Inwestycje drogowe w Nadarzynie”

  1. Ss pisze:

    Pieczarkowa co chwilę jest w dziurach i ma brzegi pozarywane, nie dlatego że samochody po niej jeżdżą, tylko dlatego że nie ma odwodnienia Panie wójcie zwolińsli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły