Interwencja policjantów uratowała życie

Grodzisk Maz.

Funkcjonariusze grodziskiej komendy zostali wezwani na interwencję. Zgłaszający poinformował, że jednemu z lokatorów bloku może grozić poważne niebezpieczeństwo. Natychmiastowe działanie podjęła załoga z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego. – Podczas tej trudnej interwencji, w której zagrożone mogło być życie człowieka, funkcjonariusze wykorzystali służbową wiedzę i umiejętności prowadzenia negocjacji – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji […]

Funkcjonariusze grodziskiej komendy zostali wezwani na interwencję. Zgłaszający poinformował, że jednemu z lokatorów bloku może grozić poważne niebezpieczeństwo. Natychmiastowe działanie podjęła załoga z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego.

– Podczas tej trudnej interwencji, w której zagrożone mogło być życie człowieka, funkcjonariusze wykorzystali służbową wiedzę i umiejętności prowadzenia negocjacji – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. Mundurowi szybko dostali się do mężczyzny, zapewnili mu bezpieczeństwo i przekazali pod opiekę medykom.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.