Wiadomości
Autor artykułu: Redakcja | 02 czerwca 2026 14:30 |
0
Grodzisk Maz.
Gmina zajęła III miejsce w prestiżowym konkursie „Innowacyjny Samorząd” za projekt „Nowy system organizacji żywienia w gminnych placówkach oświatowych”. Nagrodę, przyznaną w rywalizacji blisko 150 projektów z całej Polski, odebrali podczas uroczystej gali Burmistrz Tomasz Krupski oraz Dyrektor Biura Oświaty Cezary Skalski.
Kapituła konkursu, oceniając zgłoszenia z całego kraju, brała pod uwagę przede wszystkim wymierne korzyści dla mieszkańców. Grodziskie rozwiązanie wyróżniło się dzięki realnemu wpływowi na podnoszenie jakości usług publicznych:
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.
Reklama
Dodaj komentarz