Wiadomości
Autor artykułu: Redakcja | 29 czerwca 2026 19:00 |
0
Grodzisk Maz.
Czas na wielkie, letnie święto muzyki pod gołym niebem! Już na początku lipca startuje uwielbiany przez mieszkańców cykl koncertów plenerowych. Jako pierwsza na scenie zaprezentuje się formacja o niezwykle bogatej, ponad półwiekowej historii.
W niedzielę, 5 lipca 2026 roku o godzinie 16:00, urokliwy Park Skarbków wypełni się dźwiękami instrumentów dętych i wspaniałych aranżacji w wykonaniu Grodziskiej Orkiestry Zdrojowej. To idealna okazja na niedzielny relaks z kulturą dla całych rodzin.
Grodziska Orkiestra Zdrojowa to formacja z ogromnymi tradycjami, która na stałe wpisała się w kulturalne serce regionu:
Organizatorzy są przygotowani na każdą ewentualność pogodową. Jeśli w niedzielne popołudnie aura nie dopisze i zacznie padać deszcz, wydarzenie nie zostanie odwołane!
🏛️ Plan awaryjny: W przypadku złej pogody koncert zostanie przeniesiony pod dach – do pobliskiej Mediateki. Warto jednak pamiętać, że wewnątrz budynku liczba miejsc jest ograniczona, dlatego w deszczowy dzień warto przyjść odrobinę wcześniej.
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.
Dodaj komentarz