Ilu małych mieszkańców przybyło w Pruszkowie?

Pruszków

Pruszków podsumował rok w temacie nowych mieszkańców. Małych pruszkowian przybyło – i to całkiem sporo!

W Pruszkowie zarejestrowano aż 1000 nowych małych mieszkańców. W 2022 roku w przewadze byli chłopcy – ich odnotowano aż 524. Ale małych pruszkowianek było niewiele mniej – 478. Warto wspomnieć, że przybyło o 161 pruszkowian więcej niż w 2021 roku.

Jeśli chodzi o ogólnopolski ranking, najczęściej wybieranymi imionami były: dziewczynki – Zofia, Zuzanna i Hanna, chłopcy – Antoni, Jan i Aleksander. Wybory imion były raczej tradycyjne – najmniej popularne imiona to Tulia, Aldona i Iwa oraz Jamie, Ari i Ambroży.

W Pruszkowie górowały zgoła inne imiona. Najwięcej dziewczynek otrzymało imię Laura (miejsce 5. w rankingu ogólnopolskim), Alicja (miejsce 8.) i Zofia (miejsce 1.). Wśród chłopców najwięcej było Leonów (miejsce 7. w rankingu ogólnopolskim), Franciszków (miejsce 4.) i Nikodemów (miejsce 5.).

Wszystkim rodzicom i ich pociechom życzymy pięknych chwil w Pruszkowie!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Ilu małych mieszkańców przybyło w Pruszkowie?”

 1. Danka pisze:

  A ile przybyło żłobków w Pruszkowie w 2022 roku?

 2. super tata pisze:

  a moja córcia ma najśliczniejsze kobiece imię : Agata . sam wybrałem

 3. Anonim pisze:

  Gdyby nie dawały w szyję było by więcej.

  • Hans pisze:

   Byłoby więcej gdyby pizdeuszy było mniej. Kobiety nie mają w tych czasach z kim dzieci robić

  • Raźny pisze:

   Wiadomo!! 😜

  • Anonim pisze:

   Te co nie dają w szyję nie rodzą dzieci tylko zajmują się ważniejszymi sprawami. Na szczęście mamy populację lambadziar co dają w szyje i ob…ągają po szaletach i dzięki nim i magi wpadki jeszcze ktokolwiek w tym chorym kraju rodzi dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły