Hulajnogi wracają do Pruszkowa

Pruszków

Od 26 lutego e-hulajnogi Lime wrócą do Pruszkowa. Firma rozpoczyna swój już szósty sezon działalności w Polsce.

W ubiegłym roku dzięki przemieszczaniu się e-hulajnogami Lime, mieszkańcy Pruszkowa uniknęli prawie 14 tys. podróży samochodem i dzięki temu zredukowali poziom CO2 o 17 t. Użytkownicy Lime to osoby z dużą świadomością ekologiczną, dlatego w tym roku firma liczy na jeszcze większe zainteresowanie oferowaną usługą, która stanowi doskonałe uzupełnienie dla transportu publicznego.

– E-hulajnogi Lime szybko zyskały wiernych użytkowników wśród mieszkańców Pruszkowa. Wierzymy, że w kolejnym sezonie jeszcze bardziej powiększymy naszą społeczność entuzjastów mikromobilności. Poczyniliśmy znaczne inwestycje we flotę oraz oprogramowanie, tak aby przede wszystkim zapewnić użytkownikom Lime bezpieczeństwo, a także komfort z jazdy naszymi e-hulajnogami – komentuje Damian Kupczak, Senior Operations Manager w Lime.

. Z okazji powrotu firma przygotowała dla mieszkańców Pruszkowa specjalny kod rabatowy LIME2024PL – 10-minutowy, darmowy przejazd w dniach od 26.02 do 30.04.2024 r.

Aby rozpocząć swoją przygodę z e-hulajnogą wystarczy pobrać aplikację Lime (dostępną na urządzenia z systemem Android i iOS) oraz zeskanować znajdujący się na kierownicy kod QR i podążać za dalszymi instrukcjami. Lokalizację najbliższej e-hulajnogi można bardzo łatwo sprawdzić za pomocą mapy w aplikacji.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Hulajnogi wracają do Pruszkowa”

 1. Usunąć ten syf pisze:

  Te hulajnogi to dramat! Ludzie jeżdżący na nich stwarzają niebezpieczeństwo, totalna samowolka. Pomijam fakt, że banda idiotów pozostawia je na środku chodnika czy wejścia do klatek schodowych. One powinny zniknąć i mam nadzieję, że nowe władze miasta zrobią z tym porządek!

 2. Wilus pisze:

  O, zgrozo. Znowu się zacznie uciekanie pieszych na trawniki.

 3. Życzliwy mieszkaniec pisze:

  I przez wpuszczenie e-hulajnóg do Pruszkowa, które stwarzają bardzo duże zagrożenie, a straż miejska nie reaguje, nie będę głosować na obecnego Pana Prezydenta.

  • Realnie myślący pisze:

   A miał na to taki wpływ jak na twoje śniadanie

  • Franek Dolas pisze:

   To nie hulajnogi stwarzają zagrożenie ale ludzie z nich korzystający.
   Druga sprawa to zostawianie tych pojazdów gdzie popadnie, na trawnikach , na środku chodnika ub rzuconebyle gdzie.

  • Jeszcze bardziej życzliwy mieszkaniec pisze:

   Nie zesraj się przyjacielu

  • Certyfikowany przewracacz e-hulajnóg pisze:

   Jesteś umysłowym biedakiem, dlatego czytasz takie strony internetowe, które przytulają hajs za każdy napisany artykuł.
   Dlaczego nikt tutaj nie zająknął się w temacie zimujących(dostępnych) na ulicach Pruszkowa i Piastowa hulajnóg TIER…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły