Gwarantujemy jakość kształcenia i pewną przyszłość

Art. Sponsorowany

Warszawska Uczelnia Medyczna prowadzi rekrutację na rok akademicki 2023/24. Zainteresowanie studiowaniem kierunków medycznych nie słabnie. Dużym powodzeniem cieszą się także te, z zakresu nauk o zdrowiu.

WUMed to najstarsza, niepubliczna uczelnia wyższa w Polsce. Prowadzi studia licencjackie i magisterskie na kierunkach: pielęgniarstwo, położnictwo, kosmetologia, dietetyka, jednolite studia magisterskie na kierunku fizjoterapia, licencjackie na kierunku ratownictwo medyczne a także studia licencjackie pomostowe na kierunku pielęgniarstwo i położnictwo.

Studia prowadzone są w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

O wysokim poziomie oferowanej przez WUMed edukacji świadczy m.in. przyznane uczelni już po raz drugi, prestiżowe wyróżnienie dla jej Instytutu Kształcenia Podyplomowego Kadr Medycznych – Certyfikat Akredytacyjny „Studia z Przyszłością”.

Niezmiennie, każdego roku modernizujemy pracownie specjalistyczne do praktycznej nauki zawodów medycznych i tych z zakresu nauk o zdrowiu. W nowym roku akademickim uruchomimy pracownie symulacji medycznej i ratownictwa medycznego, pracownie biotechnologii i kosmetologii zaawansowanej. Wciąż pozostajemy jedną z nielicznych uczelni
w Polsce posiadającą  najnowocześniejsze oprogramowanie wykorzystujące  technologię VR do nauki anatomii czy  procedur ratownictwa medycznego (BLS,ALS) u dorosłych i dzieci.
– mówi dr Waldemar Dębski, rektor Warszawskiej Uczelni Medycznej.

Do dyspozycji studentów są także m.in. pracownie: umiejętności pielęgniarskich dla pacjentów dorosłych i pediatrycznych, badań fizykalnych, podstaw ratownictwa medycznego, kinezyterapii, fizykoterapii, terapii manualnej, ćwiczeń grupowych, pracownie anatomii, fizjologii i diagnostyki funkcjonalnej. Do zajęć dydaktycznych wykorzystywane są także profesjonalne pracownie dietetyczne i kosmetologiczne oraz komputerowe
z najnowocześniejszym sprzętem i oprogramowaniem.

Zależy nam na wykształceniu profesjonalistów systemu ochrony zdrowia. Nasza kadra dydaktyczna to praktycy, doświadczeni specjaliści dodatkowo legitymujący się dorobkiem naukowym. Co roku rozszerzamy portfel współpracujących z nami na rzecz studentów, renomowanych podmiotów medycznych w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego, oferując tym samym studentom możliwość odbywania zajęć praktycznych w realiach szpitala czy przychodni. W tym roku rozpoczęliśmy współpracę m.in. ze Szpitalem Południowym w Warszawie.  Studenci kierunków: Pielęgniarstwo, Położnictwo, Ratownictwo medyczne i Fizjoterapia będę mieli możliwość odbywania zajęć praktycznych i praktyk zawodowych w nowoczesnej placówce ochrony zdrowia. Współpracujemy także m.in. Instytutem Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka, Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego
w Warszawie,  Szpitalem MBNP w Wołominie oraz Mazowieckim Szpitalem Wojewódzkim
w Siedlcach. –
dodaje rektor Dębski.

Uczelni wciąż udaje się utrzymać najniższe na rynku warszawskim, czesne. Proponowane przez uczelnię opłaty za studia nadal są bardzo konkurencyjne na stołecznym rynku edukacyjnym.

Atutem uczelni jest także własny kampus w dogodnej lokalizacji Warszawy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.