Groźnie wyglądający wypadek w Dawidach Bankowych [FOTO]

W poniedziałek około godz. 22.00 w Dawidach Bankowych doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło około 22.15 na drodze serwisowej trasy S7 w miejscowości Dawidy Bankowe. Zderzyły się ze sobą dwa samochody Audi i Ford. Siła uderzenia była tak duża, że ford zawisł na barierkach. Wiele wskazuje na to, że kierujący Fordem stracił na wzniesieniu drogi panowanie nad swoim samochodem i zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod jadące prawidłowo swoim pasem Audi.

Kierowca Audi został poszkodowany i trafił do szpitala.

Droga przez jakiś czas była zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu działali policjanci, strażacy oraz ratownicy medyczni.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Groźnie wyglądający wypadek w Dawidach Bankowych [FOTO]”

 1. MiesKaniwx pisze:

  Szybciej, szybciej !!!!

  • Anonim pisze:

   No stanie rozwalony to na pewno dla was bandytów drogowych synonim szybkości
   Wskazówka dla Ciebie i innych, żeby samochód przyspieszył wystarczy nacisnąć na pedał. Żeby pojechać szybko trzeba umieć jeździć, to co widzimy na załączonym obrazku to nie szybkość tylko frajerstwo i bezmyślna jazda, na pewno nie szybka.

 2. król karol pisze:

  czy coś wiadomo o narodowości kierowców ? przy obecnym napływie imigrantów taka informacja jest nader istotna!

  • Anonim pisze:

   Jak robisz statystyki to tak przyjezdni powodują mniej wypadków per kilometr orzejechany w stosunku do tragicznych polskich kierowców.

 3. Czeri pisze:

  Są ograniczenia prędkości a jeśli są na autostradzie to powinni zachować dystans.
  Nie potrzebne są szybsze autostrady.

  • Anonim pisze:

   A co ma prędkość do tego? Mogliby jechać o 50 szybciej niż jechali jakby któryś nie złamał innych przepisów i nie wymusił przez co doszlo do kontaktu pojazdów to wszyscy dojechaliby bezpiecznie do celu. A tak jak i tak zamierza któryś z nich przyfrajerzyc to mogliby jechać o 50 wolniej, a i tak jest ryzyko, że ktoś umrze.

 4. Anonim pisze:

  W tej sposób morduje się ludzi. Jak zwykle zamiast pojechać szybko i bezpiecznie to jadą byle jak i stwarzając zagrożenie… większe kary za spowodowanie kolizji i wypadków to jedyna droga do ograniczenia ilości tychże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły