Groził przypadkowym osobom, teraz stanie przed sądem

Pruszków

Policjanci z pruszkowskiej komendy zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który podczas spaceru zaczepiał nieznajomych i groził im pozbawieniem życia. Teraz ze swojego zachowania wytłumaczy się przed sadem.

19-letni mieszkaniec powiatu pruszkowskiego spożywał alkohol, a następnie zdecydował się wybrać na spacer. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie jego zachowanie. Mężczyzna zaczepił nieznane mu osoby i bez powodów zaczął im grozić pozbawieniem życia. Jego zachowanie wzbudziło obawę wśród osób, do których kierował te słowa.

– Sprawca został ujęty i przekazany patrolowi policji. Zatrzymany po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych. Podczas przesłuchania mężczyzna nie potrafił podać konkretnych powodów swojego zachowania, chociaż potwierdził, że groził nieznanym mu osobom – informuje asp. sztab. Monika Orlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie. Za kierowanie gróźb 19-latkowi grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Groził przypadkowym osobom, teraz stanie przed sądem”

  1. Psychiatra pisze:

    Następnym razem to zrobi. To o czym myśli będąc trzeźwym artykułuje po kielichu a potem zdziwienie,że jak to? -zawsze był taki spokojny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły