Grodziskie targowisko do remontu

Region

Samorząd Grodziska Mazowieckiego znalazł pieniądze na remont i przebudowę miejskiego targowiska. Miastu udało się uzyskać dotację w wysokości 10 milionów złotych.

Samorząd już powiadomił kupców o planowanej na terenie targowiska inwestycji. Za trzy tygodnie przedsiębiorcy otrzymają bardziej szczegółowe informacje.

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Grzegorz Benedykciński podkreśla, że tak wysoka dotacja pozwala na rozszerzenie prac modernizacyjnych i co najważniejsze podniesienie ich standardu.

Dzięki renowacji na grodziskim targowisku pojawi się nowa nawierzchnia, oświetlenie i kanalizacja deszczowa. Powstanie nowe ogrodzenie, a samo targowisko zostanie przykryte wiatą. Pojawią się również specjalne rolety chroniące przed śniegiem czy wiatrem. Dodatkowo od strony ulicy Spokojnej powstanie parking.

Koszt całej inwestycji szacowany jest na 13 milionów złotych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.