Grodziskie Targi pracy już za trzy dni!

Grodzisk Maz.

Na grodziskich targach pracy swoje miejsce znajdzie każdy – i pracownik, i pracodawca. Już 17 października w godz. 10.00-13.00 Mediateka zmieni się w salę do rozmowy kwalifikacyjnej, czy miejscem spotkania potencjalnego pracodawcy i potencjalnego pracownika.

To już 17 edycja wydarzenia organizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim.
Będzie w czym wybierać – spodziewać się można ok. 20 wystawców. Ostateczna ich lista powstanie jednak 15 października, kiedy to grodziski PUP zamknie listę wystawców. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 października.

Poza firmami z sektora prywatnego, pojawią się także państwowe podmioty. Na targach będą: Urząd Skarbowy, Państwowa Inspekcja Pracy i Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Na ich stoiskach będą oczekiwać na Was specjaliści, gotowi rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Na Targach będzie można również skorzystać z pomocy doradców zawodowych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Grodziskie Targi pracy już za trzy dni!”

  1. KomsomolskajaPrawda pisze:

    Teraz to pracodawcy szukają ludzi…Natomiast za czasów złodzejskiego tuska (PO-KO) było odwrotnie, to ludzie chodzili za pracą, której nigdzie nie było

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły