Grodziskie sołectwa z nowymi miejscami do integracji

Grodzisk Maz.

Kilka sołectw z terenu Gminy Grodzisk Mazowiecki zyska altany do ogólnego użytku mieszkańców. Grodziski magistrat ogłosił przetarg na tę inwestycję.

Altany maja powstać na terenach o powierzchni przeszło 1000 mkw. Działki w Urszulinie, Zapolu, Władkowie i Wężyku, gdzie mają stanąć wiaty, są albo przejęte pod zarządzanie gminy, albo są przez nią dzierżawione, albo użyczone przez prywatnego właściciela.

Aktualnie działki te są puste i zarośnięte. Dzięki tej gminnej inicjatywie zostaną zagospodarowane i zyskają nowe altanki – całkiem niemałe, bo liczące 30 mkw. Będzie można spotkać się w nich z sąsiadami na letniego grilla lub przysiąść w trakcie spaceru.

Na realizację zadania urząd wyznaczył ok. 8 miesięcy od dnia podpisania umowy. Oferty można składać do 26 października. O dalszych krokach w sprawie będziemy informować Was na bieżąco.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.