Grodziska wigilia dla samotnych

Grodzisk Maz.

Grodziski urząd po raz kolejny organizuje spotkanie dla osób samotnych. W przeddzień wigilii każdy będzie mógł poczuć magię świąt, nawet jeśli nie będzie przy nim nikogo bliskiego.

Świąteczne spotkania dla samotnych to w Grodzisku już tradycja. Każdego roku w okolicy świąt Bożego Narodzenia organizowana jest wigilia dla tych, którzy w święta nie mogą być z najbliższymi. Wszystko po to, by nikt w tym wyjątkowym czasie nie czuł się samotny. 

W programie spotkanie przewidziano wspólne kolędowanie, przełamanie się opłatkiem oraz wspólny posiłek. Na wigilię przyjść może każdy, kto chce ten przedświąteczny czas spędzić w gronie innych osób. Każdego roku we wspólnym spotkaniu przy wigilijnym stole bierze udział przeszło 100 osób.

W tym roku grodziskie spotkanie dla samotnych zaplanowano na 23 grudnia na godz. 10.00. Podobnie jak w ubiegłych latach wigilia odbędzie się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Żwirki i Wigury.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.