Grodziska Hala Widowiskowo-Sportowa utonie w zieleni

Grodzisk Maz.

Już niebawem Hala Widowiskowo-Sportowa w Grodzisku Mazowieckim wypełni się po brzegi zielenią. Nadchodzi Festiwal Roślin!

To już kolejna edycja największego w Polsce targu roślin. Przez dwa dni – 25 i 26 listopada – w grodziskiej hali CAiIS będzie można kupić doniczki, nawozy, książki tematyczne i akcesoria dla pasjonatów. Największymi gwiazdami będą jednak rośliny – a będzie w czym wybierać! – Poprzedni sezon, to przede wszystkim rekordowo bogaty asortyment, a w szczególności bardzo dużo nowych gatunków i okazyjnie tanie rośliny kolekcjonerskie. Dlatego… nie spoczęliśmy na laurach i zarezerwowaliśmy u ogrodników znów sporo pięknych nowości – zapowiadają organizatorzy.

Pojawią się zatem rośliny „dla opornych”, ale też okazy kolekcjonerskie. Wszystkie będą w cenach niższych niż w sklepach internetowych i jakości lepszej niż w marketach, bo sprowadzanych bezpośrednio od ogrodników.

W hali CAiIS zatem będzie można kupić rośliny – małe i duże, wymagające i te bardziej odporne – bez pośredników, w cenie już od 5 zł. Poza tym: ekonawozy, podłoża, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów. A wszystko to w ogromnych ilościach!

Widzimy się zatem 25 (w godz. 8.00-20.00) i 26 listopada (w godz. 10.00-18.00) na hali przy ul. Sportowej w Grodzisku Mazowieckim. Wstęp wolny!
Więcej na stronie wydarzenia na Facebooku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.