Grodzisk zyska nowe ścieżki. Podpisano umowę z wykonawcą.

Grodzisk Maz.

4 km ścieżek rowerowych zyska w ciągu najbliższego czasu Grodzisk Mazowiecki. Wykonawca został wybrany, a umowa właśnie podpisana.

Wzmianka o ścieżkach pojawiła się u nas, kiedy to grodziski magistrat ogłosił przetarg na inspektora nadzoru (artykuł o tym znajdziesz tutaj). Chodzi o ścieżki rowerowe o łącznej długości 4 km. Całe zadanie będzie warte ponad 7 mln zł.

Umowa została podpisana między gminą Grodzisk Mazowiecki a wykonawcą – P.P.U.H. Budowa i Naprawa Dróg EFEKT sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Firma zbuduje ok. 4 km ścieżek w odcinkach. Powstaną wzdłuż ul. Bałtyckiej i Wspólnej od tunelu PKP w Grodzisku Mazowieckim do Kraśniczej Woli, wzdłuż drogi powiatowej 1509W od drogi wojewódzkiej DW579 do Chrzanowa Małego (do skrzyżowania z drogą gminną 150212) oraz wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 579 od ul. Żydowskiej do ul. Chrzanowskiej.

Na realizację zadania wykonawca ma 450 dni. Całkowita wartość zamówienia to 7,3 mln zł. Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.