Grodzisk zaprasza na pokaz fajerwerków

Grodzisk Maz.

Jeśli szukacie miejsca, gdzie w noc sylwestrową będzie można oglądać profesjonalny pokaz fajerwerków to koniecznie wybierzcie się do Grodziska Mazowieckiego

W tym roku wiele gmin w naszym regionie zrezygnowało z organizacji imprez sylwestrowych. Powodów takich decyzji jest wiele. Kilka lat temu w Pruszkowie magistrat przeprowadził ankietę, w której mieszkańcy zdecydowali o organizacji zabawy sylwestrowej bez fajerwerków (o ankiecie pisaliśmy tutaj). Sztuczne ognie zastąpiono pokazem laserów, ale nie cieszył się on zbyt dużym powodzeniem. Pandemia również ograniczyła możliwość organizacji zabaw sylwestrowych. W tym roku kolejnym powodem do rezygnacji z pokazów są pieniądze. Samorządy tną koszty gdzie się da i w wielu przypadkach rezygnują właśnie z zabawy sylwestrowej.

Tymczasem Grodzisk idzie „pod prąd”. Choć i tu w 2019 r. mieszkańcy opowiedzieli się za rezygnacją z fajerwerków. I tu podobnie jak w Pruszkowie, pokaz laserów wywołał niezadowolenie wśród tych osób, które nie wyobrażają sobie powitania Nowego Roku bez sztucznych ogni. To w tym roku możemy liczyć nie tylko na zabawę taneczną, ale również na pokaz fajerwerków. Z tą różnicą, że tu wykorzystane zostaną tzw. ciche fajerwerki, które nie generują hałasu. A tym samym nie zakłócają spokoju osobom  postronnym i czworonogom.

Zabawa sylwestrowa w Grodzisku rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 23.00 na placu 500-lecia (przy Centrum Kultury). Mieszkańcy będą bawić się przy muzyce mechanicznej. O północy zaplanowano pokaz cichych fajerwerków.

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Grodzisk zaprasza na pokaz fajerwerków”

 1. olo pisze:

  i bardzo dobrze !!! sam kupiłem na ten nowy rok więcej niż rok temu !!!

 2. Edek pisze:

  I co te fajerwerki dają? Myślicie,że kilkuminutowe wystrzały zatuszują ludzkie problemy? Zamiast wystrzeliwania kasy w powietrze lepiej przeznaczyć ją na cele bardziej przyziemne i pożyteczne choćby na dożywianie dzieci np. w przedszkolach.Każda złotówka więcej,to przynajmniej wymierny pożytek.

 3. Dr. Huckenbush pisze:

  Ale tłuszcza to uwielbia, plus podrygiwanie po pijanemu przed telewizorem z zenkiem i Sławomirem. I władza daje swojemu ludowi igrzyska.

 4. Anonim pisze:

  grodzisk zawsze w czołówce to tu przecie 30 lat temu wylansowano modę na ,, beton – noze”

 5. lennox pisze:

  Ciche ? Nowa technologia, bo nie spotkałem ?

 6. ffs pisze:

  gardze niesamowicie

 7. Zwierz pisze:

  Marnowanie kasy, nie ekologiczne oraz bardzo szkodliwe dla zwierząt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły