Grodzisk Mazowiecki szuka inspektora nadzoru do prac przy budynkach na pl. K.Z. Starego

Grodzisk Maz.

Gmina Grodzisk Mazowiecki szuka inspektora nadzoru dla zadania Remont, przebudowa i rozbudowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy pl. K. Z. Starego 13,14,15 w Grodzisku Mazowieckim wraz z rozbiórką budynku gospodarczego.

Niebawem budynki wielorodzinne przy pl. K.Z. Starego 13, 14 i 15 w Grodzisku Mazowieckim przejdą gruntowny remont. W planach jest ich docieplenie, wymiana stolarki, remont posadzek i okładzin ścian oraz sufitów. Ponadto zostanie wymieniony dach, przeprowadzony będzie remont elewacji. Znajdujący się tam budynek gospodarczy przeznaczono do rozbiórki. Projekt przebudowy został opracowany przez firmę Modern Eko Wojciech Świerczyński z Częstochowy.

Aby ruszyć z pracami, gmina poszukuje inspektora nadzoru dla tego zadania. W związku z tym ogłosiła postępowanie. Przewidywany termin realizacji inwestycji to 29 sierpnia 2025 r. Na oferty grodziski magistrat czeka do 3 lipca.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.