Grodziscy policjanci zlikwidowali uprawę marihuany

Grodzisk Maz.

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego ujawnili uprawę marihuany i zatrzymali jej właściciela. 27-latkowi grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z grodziskiej komendy podczas służby otrzymali informację o miejscu, w którym może być uprawiana marihuana. Mundurowi pojechali tam natychmiast. Podczas przeszukania posesji policjanci znaleźli foliowy namiot, w którym rosło kilkadziesiąt krzewów konopi. Dalsze przeszukanie doprowadziło funkcjonariuszy do skrzynki z zebranymi liśćmi marihuany i nawozami do jej uprawy.

– Po zabezpieczeniu nielegalnych środków policjanci szybko ustalili ich właściciela. Na miejscu zatrzymali mężczyznę, który przyznał się do tego, że cała uprawa należy do niego i regularnie od kilku miesięcy się nią zajmował – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Zatrzymany 27-latek usłyszał już zarzuty: uprawiania konopi, z których można było uzyskać znaczną ilość środków odurzających oraz posiadanie 109 gramów marihuany. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Grodziscy policjanci zlikwidowali uprawę marihuany”

 1. Wilku starszy pisze:

  Ja bym dawał dożywocie narkomanom.

 2. GMB pisze:

  Zobaczcie, ten artykuł świetnie pokazuje jak w naszym kraju dba się o prawa zbirów.
  Nawet miejscowości nie podali, imie nazwisko, skąd – to przecież wiadomo, że nie można bo mógłby pozwać.
  Nic co by mogło wskazywać na potencjalnego człowieka.
  Super, przy dobrych wiatrach nawet znajomi się nie dowiedzą.

 3. Ile? pisze:

  To więcej niż zabójcy

 4. Vox populi vox dei pisze:

  Marihuana rekreacyjna powinna być legalna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły