Grodziscy dzielnicowi wspólnie zatrzymali poszukiwanego

Grodzisk Maz.

Dzięki wspólnemu działaniu grodziskich dzielnicowych, udało im się namierzyć i zatrzymać osobę podejrzaną o kradzież. Co więcej, podejrzany był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu.

46-latek został bardzo szybko namierzony dzięki sprawnemu działaniu grodziskich dzielnicowych. Jeden policjantów podczas służby zajmował się sprawą dotyczącą kradzieży sklepowej. Funkcjonariusz otrzymał zdjęcia z monitoringu, na których rozpoznał prawdopodobnego sprawcę wykroczenia.

Policjant sprawdził jego dane w policyjnej bazie. Okazało się, że mężczyzna musi zgłosić się do właściwego komisariatu w celu ustalenia miejsca zamieszkania.

Dalsze działania podjęte przez dzielnicowego do ustalenia, że mężczyzna może aktualnie przebywać na terenie gminy Żabia Wola.

Informacja ta trafiła do patrolu będącego akurat najbliżej podanego adresu. Jeszcze tego samego dnia dzielnicowi z żabiowolskiego posterunku odnaleźli i zatrzymali 46–latka. Z zatrzymanym zostały wykonane czynności do sprawy wykroczenia, a poszukująca go prokuratura otrzymała od policjantów informację o jego miejscu pobytu – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych z grodziskiej komendy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.