Gmina otrzymała zestaw opasek odblaskowych

Michałowice

W czwartek 20 czerwca gmina Michałowice ponownie została obdarowana przez firmę Automatech z Opaczy-Kolonii. Tym razem gmina otrzymała ponad 270 opasek odblaskowych w różnych kolorach.

To nie pierwszy taki gest ze strony Automatech. W poprzednich latach firma dwukrotnie przekazała kamizelki odblaskowe, a w 2022 roku gmina otrzymała samoobsługową stację napraw rowerów, która została zamontowana w Regułach.

– Bardzo dziękujemy Paniom Annie Kołodziejczyk-Mieciek, prezesce firmy oraz  Magdalenie Komorowskiej, wiceprezesce za ten gest, który wpłynie na poprawę bezpieczeństwa oraz wsparcie dla lokalnej społeczności – podkreśla Urząd Gminy Michałowice.

Firma Automatech działa w gminie Michałowice od ponad 28 lat. Oferuje specjalistyczne usługi inżynierskie oraz komponenty automatyki przemysłowej zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zespół firmy składa się z najwyższej klasy ekspertów, co potwierdzają uznani partnerzy biznesowi, tacy jak Siemens. Więcej informacji można znaleźć na stronie Automatech.

Społeczna odpowiedzialność biznesu jest integralną częścią misji firmy Automatech. Takie działania, jak przekazanie opasek odblaskowych, są dowodem na zaangażowanie firmy w poprawę jakości życia w lokalnej społeczności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.