Gmina Michałowice zagospodaruje skwery w Opaczy-Kolonii i w Komorowie

Michałowice

Gmina Michałowice ogłosiła przetarg na zagospodarowanie dwóch skwerów na swoim terenie. Jeden znajduje się w Opaczy-Kolonii, drugi – w Komorowie.

Michałowice szukają wykonawcy, który zrealizuje projekt zagospodarowania dwóch skwerów. Jeden z nich znajduje się przy ul. Okrężnej w Komorowie, na rozwidleniu ul. Okrężnej i Piaskowej. Zaplanowano na nim zasadzenie drzew, m.in. klonu czerwonego, czy jabłoni ‘Mokum’ , krzewów, jak np. berberysów, kosodrzewiny – w sumie około 1200 roślin oraz wykonanie nawierzchni mineralnej.

Z kolei w Opaczy-Kolonii zagospodarowany zostanie teren przy ul. Środkowej, a także przy ul. Zofii. Tutaj także zaplanowano kilkaset nowych roślin: drzew, krzewów, bylin. Pojawią się tez ścieżki o nawierzchni mineralnej.

Wykonawca na realizację tego zadania będzie miał czas do 15 listopada tego roku. Na oferty michałowicki magistrat czeka do 25 września.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.