Gmina Grodzisk podpisała umowę na budowę mieszkań przy ul. Ułańskiej

Grodzisk Maz.

Gmina Grodzisk Mazowiecki podpisała umowę na budowę budynków mieszkalnych przy ul. Ułańskiej. Mają być oddane do użytku za dwa lata.

Umowa na budowę została podpisana 25 maja. Wykonawcą projektu została firma KOZŁOWSKI DARIUSZ WIG – DAR z Kałęczyna. Za 24 miesiące, czyli 25 maja 2025 roku, musi oddać do użytku budynki wielorodzinne, które znajdować się będą przy ul. Ułańskiej 18.

W trzech budynkach dwukondygnacyjnych zaplanowano 35 niezależnych lokali mieszkalnych. W większości będą to lokale 1-pokojowe, ale w projektach znalazły się też 2-pokojwe. Powierzchnia mieszkań – od 28 do 45 mkw. Budynki będą dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Przewiduje się, że będzie w nich mieszkać do 150 osób. Inwestycja będzie kosztować przeszło 8,4 mln zł.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Gmina Grodzisk podpisała umowę na budowę mieszkań przy ul. Ułańskiej”

  1. Anonim pisze:

    zapłacą za to ci którzy mieszkania kupili , rozdawnictwo +, to coś co zniszczy ten kraj w przeciągu kilku lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły