Głosowanie w BO Milanówka na ostatniej prostej

Milanówek

Budżet Obywatelski to część pieniędzy z budżetu miasta, o których decydują jego mieszkańcy. Na projekty w tegorocznej edycji milanowskiego BO można głosować jeszcze tylko przez tydzień.

Tylko do 15 września milanowianie będą mogli oddać swój głos na jeden z projektów. W tym roku propozycji jest 10. Przypomnijmy, jakie to projekty:

1. Aktywnie w Milanówku o zmianach klimatu
2. Modernizacja placu zabaw przy ulicy Kościelnej oraz doposażenie placów zabaw przy SP nr 1 i przy ulicy Przyszłości
3. Świąteczna iluminacja na skrzyżowaniu ulic Ludnej i W. Polskiego, od strony ul. Ludnej
4. Odpoczywaj aktywnie — w zdrowym ciele zdrowy duch
5. Przebudowa i udostępnienie do powszechnego użytku placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 2.
6. Świąteczne iluminacje na ulicy Ludnej – Sowy na latarniach
7. Kamień z tablicą upamiętniający kolejkę EKD w Milanówku
8. Plac zabaw (ul. Dembowskiej)
9. Świąteczne iluminacje – 3 metrowa wiewiórka
10. Zakup lekkiego samochodu kwatermistrzowskiego dla OSP Milanówek

Jak można głosować? Osobiście, oddając głos w formie papierowej, wrzucając go do urny znajdującej się w jednym z czterech miejsc: Sekretariacie Urzędu Miasta (bud. A) przy ul. Kościuszki, Punkcie Obsługi Interesanta (bud. C) przy ul. Spacerowej, Milanowskim Centrum Kultury przy ul. Kościelnej i budynku Straży Miejskiej. Można to zrobić również przez internet, klikając tutaj.

Każdy może oddaj jeden głos na trzy projekty. Głos będzie nieważny, jeśli głosujący weźmie udział w głosowaniu kilkukrotnie, nie wpisał numeru projektu lub jego nazwy, nie podał pełnych danych osobowych, nie podpisał karty do głosowania lub oddał głos po terminie.

W tym roku kwota przeznaczona na realizację projektów to 490 tys. zł. Maksymalna wartość jednego projektu to 150 tys. zł. Wyniki głosowania i listę projektów poznamy do 10 listopada, o czym na pewno Was poinformujemy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Głosowanie w BO Milanówka na ostatniej prostej”

  1. Milanowianka pisze:

    To jakieś żarty w kryzysie takie pomysły na wywalanie pieniędzy.wojska polskiego cała do remontu ścieżek rowerowych jak nie było tak nawet w projekcie brak

    • Arek pisze:

      zgadzam się, że niektóre pomysły to nieporozumienie „3 metrowa wiewiórka” lub „sowy na latarniach”. Jednak projekty związane z infrastrukturą – place zabaw, siłownie plenerowe są jak najbardziej ok. W zdrowym ciele zdrowy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły