Gdzie nad wodę? Zalew Tatar [FOTO]

Gdzie szukać miejsca do ochłody w upalne dni? Dziś prezentujemy dla Was Zalew Tatar

Zalew Tatar
Dziś polecamy nieco dłuższą wycieczkę do Rawy Mazowieckiej. Na ponad 50-hektarowym terenie otoczonym lasem znajduje się zalew „Tatar”. Znajdziemy tu szereg atrakcji, choć wymagają one odświeżenia. Jednak uroki zielonego terenu i ogromny zbiornik wodny rekompensują niedogodności.

Teren
Teren wokół Zalewu Tatar jest duży i przestronny. Jeśli lubicie leniuchować na trawie to miejsca jest tu pod dostatkiem. Znajdują się tu dwa kąpieliska z piaszczysta plażą. A nad bezpieczeństwem czuwa ratownik.

Atrakcje
Oprócz uroków zieleni i kąpielisk możemy wypożyczyć tu łódki, żaglówki, rowerki wodne. Tuż obok znajduje się park linowy, a wokół zalewu znajduje się pieszo-rowerowa trasa. Jeśli lubicie spacery to warto odwiedzić pobliski lasek. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu mogą również odwiedzić pobliski OSiR gdzie znajdują się korty tenisowe, boiska do siatkówki plażowej czy hala sportowa z sauną i siłownią.

Gastronomia
Na terenie kompleksu znajdują się hotel, restauracje, puby oraz punkty z lodami i kawą.

Toalety
Na terenie zalewu znajdują się bezpłatne toalety

Parking
Wokół zalewu znajdują się miejsca parkingowe.

Dojazd
Z Pruszkowa dojazd zajmuje około 50 minut. Dojazd z Grodziska około 40 minut

Cennik
Wejście jest bezpłatne.

Zalew Tatar
Rawa Mazowiecka


* „Gdzie nad wodę” – to cykl artykułów, w którym będziemy prezentować najlepsze miejsca do wypoczynku nad wodą. Znajdziecie tu zarówno informacje o kąpieliskach, basenach czy miejscach, gdzie możecie aktywnie spędzić czas nad wodą. Codziennie będziemy publikować artykuł z opisem miejsca idealnego do wypoczynku. Jeśli znacie ciekawe miejsce nad wodą godne polecenia dajcie nam znać mailowo – biuro@wprmedia.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.