Tym razem w cyklu „Gdzie nad wodę” prezentujemy miejsce, w którym można spędzić nie tylko popołudnie, ale weekend, a nawet cały tydzień. Sprawdźcie ofertę wakacyjną Wake Family Brwinów.

Wake Family Brwinów
Wake Family Brwinów to największy wake park w okolicy Warszawy. To idealne miejsce, dla osób, które nad wodą lubią aktywnie spędzać czas. Znajdziemy tu masę sportowych atrakcji związanych z wodą, a jeśli wakebord czy surfskate to dla nas „czarna magia” z pomocą przyjdą instruktorzy.

Teren
Wake Family Brwinów to malowniczy obiekt – znajdziemy tu trzy wyciągi do wakebordu. Dodatkowo cały teren otoczony jest zielenią, więc po wodnych zmaganiach można odpocząć wśród natury, a latem wygrzać się na słońcu. Na terenie wakeparku znajduje się również WakeVilla, gdzie goście mogą wypocząć w komfortowych apartamentach z widokiem na wakepark. Dodatkowo możecie skorzystać z hamaków, wypożyczyć leżaki lub zarezerwować lożę.

Atrakcje
Tu lista jest imponująca! Znajdziemy tu trzy wyciągi do wakebordu – dwa z nich dedykowane są dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem. Trzeci to wielosłupowy wyciąg przygotowany z myślą o średnio zaawansowanych i zaawansowanych miłośnikach wake’a. Chętni będą mogli spróbować swoich sił na deskach SUP. Jest tu również sztuczna fala do surfskate, plaża z boiskiem do siatkówki i piłki plażowej oraz plac zabaw. Dodatkowo jest tu sala do jogi z widokiem na wakepark.

Pierwsze „kroki”
Jeśli do tej pory nie mieliście do czynienia z wakeboardem nic nie szkodzi. W ofercie Wake Family Brwinów znajdują się kursy oraz zajęcia indywidualne. Dzięki instruktorom łatwiej będzie pastwić Wam „pierwsze kroki”. Jeśli już macie za sobą pierwsze doświadczenie z wakeboardem i chcecie więcej to również znajdziecie tu zajęcia dla siebie. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Dla młodszych i najmłodszych
W sezonie letnim Wake Family Brwinów organizuje półkolonie i obozy dla dzieci i młodzieży. Dzięki temu w czasie wakacji dzieciaki nie będą narzekać na nudę i siedzieć z nosami w telefonach. Pełną ofertę znajdziecie na stronie obozywakebordowe.pl

Zostań na dłużej
Jeśli jeden dzień wodnego szaleństwa to dla Was za mało, to na terenie parku działa WakeVilla oferująca noclegi z widokiem na wakepark. Dodatkowo zjecie tu pyszne śniadanie. Macie kamper lub przyczepę? Możecie skorzystać z pola kempingowego. A jeśli jesteście miłośnikami survivalu to zabierzcie ze sobą namiot.

Gastronomia
Na terenie znajdziemy dwa bary: beach bar na plaży oraz bar główny na wakeparku. Jeśli w trakcie wodnego szaleństwa zgłodniejecie, to w restauracji będzie mogli zjeść pyszną włoską pizzę, burgery z grilla lub świeżą sałatkę.

Strefa sanitarna
Na terenie parku znajduje się pełne zaplecze sanitarne, toalety, oraz prysznice zewnętrzne i wewnętrzne.

Parking
Przy Wake Family Brwinów znajduje się parking

Dojazd
Z Pruszkowa i Grodziska Mazowieckiego dojazd zajmie około 15-20 min.

Poznaj bliżej
Szczegółową ofertę wakacyjną Wake Family Brwinów znajdziecie tutaj. Informacje o ofercie WakeVilla są dostępne tutaj

Wake Family Brwinów znajdziecie również w social mediach:
Facebook
Instagram
Tik Tok

Cenniki
Obiekt czynny przez cały tydzień w godzinach 10.00 – 20.00

Wejście na obiekt:
– wejście na obiekt i plażę – 20 zł za osobę
– dziecko 10 zł
– dziecko do lat 5 gratis
– parking – 10 zł za auto
– dzieci do lat 5 – wejście za darmo
– w przypadku jeśli ktoś zarezerwuje pływanie lub lekcję na wake przez
stronę www – wejście i parking są darmowe

Wakeboard:
Duży wyciąg do wakeboardu:
– 1h w tygodniu 100 zł / weeekend 120 zł
– 2h w tygodniue 110 zł / weekend 130 zł
– cały dzień 150 zł / weekend 170 zł

Mały wyciąg do wakeboardu:
– slot 15 minut w tygodniu 65 zł / w weekend 85 zł (w cenie podstawowy
instruktaż)
– godzina w tygodniu 240 zł / w weekend 320 zł

Szkolenia wakeboardowe:
– zajęcia indywidualne od 80 zł – 0,5h-1h (cena szkolenia nie zawiera
karnetu na wyciąg)
– szkolenia grupowe 240-300 zł – szkolenie 2h w grupie do 4 osób (ze
sprzętem i karnetem)

Wypożyczenie desek SUP:
– 50 zł za godzinę

Pole kempingowe:
– Namiot własny –  40 zł / dobę
– Osoba – 25 zł / dobę
– Samochód 20 zł/ dobę
– Kamper/ przyczepa kempingowa 50 zł

Wake Family Brwinów
Błońska 37
Brwinów

* „Gdzie nad wodę” – to cykl artykułów, w którym będziemy prezentować najlepsze miejsca do wypoczynku nad wodą. Znajdziecie tu zarówno informacje o kąpieliskach, basenach czy miejscach, gdzie możecie aktywnie spędzić czas nad wodą. Codziennie będziemy publikować artykuł z opisem miejsca idealnego do wypoczynku. Jeśli znacie ciekawe miejsce nad wodą godne polecenia dajcie nam znać mailowo – biuro@wprmedia.pl
** Materiał sponsorowany

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.