Lato w pełni. Choć pogoda dała nam chwilę odpoczynku. Gdzie szukać miejsca do ochłody? Podpowiemy Wam, gdzie w okolicy możecie znaleźć ciekawe miejsca do rodzinnego wypoczynku. Dziś prezentujemy Termy Mszczonów

Termy Mszczonów
Jeśli narzekacie na za zimną wodę na kąpieliskach i w otwartych basenach to zachęcamy do odwiedzenia Term w Mszczonowie. Znajdziemy tu dwa całoroczne baseny termalne, z czego jeden jest zewnętrzny. Woda ma tu temperaturę od 26 do 34 stopni Celsjusza!

Teren
Cały kompleks składa się z 5 basenów: dwóch całorocznych basenów termalnych, basenu rekreacyjnego, sportowego i basenu dla dzieci. Na zewnątrz nie brakuje miejsca do wypoczynku również na leżaku, gdzie można zażywać kąpieli słonecznych.

Atrakcje
Lista jest długa. Oczywiście obok basenów z ciepłą woda termalna znajdziemy tu również zjeżdżalnie wodne, sauny, grotę solną, boiska do plażowej piłki siatkowej, plac zabaw dla dzieci oraz siłownia plenerowa.

Gastronomia
Na terenie kompleksu znajduje się restauracja serwująca sałatki i dania takie jak zapiekanki, czy pizza, desery lodowe oraz napoje.

Toalety
Kompleks jest wyposażony w przebieralnie, natryski oraz toalety.

Parking
Na terenie Term oraz przy ulicy znajdują się miejsca parkingowe.

Dojazd
Z Pruszkowa dojazd zajmuje około 30 minut. Natomiast droga z Grodziska Mazowieckiego na Termy w Mszczonowie zajmie 25 minut.

Cennik
Termy Mszczonowskie otwarte są codziennie: w lipcu w godz. 11.00 do 19.00, w sierpniu w godz. 10.00-18.00. Dorośli za bilet wstępu zapłacą 20 zł/h (dni robocze) lub 22 zł/h w weekendy i święta (im więcej godzin tym niższa cena). Dzieci i młodzież za wejście na basem zapłacą 15 zł/h (weekendy i święta 17 zł /h). Dzieci do 3 roku życia wstęp wolny.

Termy Mszczonów
ul. Warszawska 52
Mszczonów


* „Gdzie nad wodę” – to cykl artykułów, w którym będziemy prezentować najlepsze miejsca do wypoczynku nad wodą. Znajdziecie tu zarówno informacje o kąpieliskach, basenach czy miejscach, gdzie możecie aktywnie spędzić czas nad wodą. Codziennie będziemy publikować artykuł z opisem miejsca idealnego do wypoczynku. Jeśli znacie ciekawe miejsce nad wodą godne polecenia dajcie nam znać mailowo – biuro@wprmedia.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.