Gdzie nad wodę? Park Szczęśliwicki- pływalnia odkryta [FOTO]

Gdzie szukać miejsca do ochłody w upalne dni? Dziś prezentujemy Park Szczęśliwicki, a dokładniej pływalnię odkrytą OSiR Ochota.

Pływalnia odkryta – Park Szczęśliwicki
Pływalnia odkryta przy ul. Usypiskowej to jeden z obiektów polegających pod OSiR Ochota. Tuż obok pływalni działają również miejsca do aktywnego wypoczynku, dzięki czemu oferta jest kompleksowa i pozwala spędzić aktynie cały dzień w jednym miejscu.

Teren
Pływalnia przy ul. Usypiskowej to kompleks składający się baseny pływackiego, basenu rekreacyjnego z hydromasażem oraz brodzika dla dzieci i rurowej zjeżdżalni. Znajdziemy tu również miejsce do wypoczynku na leżaku, lub poleniuchujemy na kocu – w słońcu lub w cieniu – w zależności od naszych preferencji.

Atrakcje
W basenie rekreacyjnym znajdują się. Wspominana strefa z hydromasażem. Dla najmłodszych przygotowano atrakcję w formie zjeżdżalni rurowej. Tuż obok komplesu znajdują się boiska do siatkówki – klasycznej i plażowej oraz siłownia plenerowa.

Gastronomia
Na terenie kompleksu znajduje się strefa gastronomiczna

Toalety
Kompleks letnich basenów jest wyposażony w zaplecze sanitarne oraz przebieralnie. Znajdziemy tu również szafki ubraniowe.

Parking
Wokół parku znajdują się miejsca parkingowe.

Dojazd
Z Pruszkowa dojazd zajmuje około 20 minut. Dojazd z Grodziska około 30 minut

Cennik
Pływalnia odkryta jest otwarta są codziennie w godz. 9.00 – 19.00. Dorośli za bilet wstępu zapłacą 26,50 zł a dzieci i młodzież (do 26 r.ż) 13,50 zł. Bilet rodzinny 1+2 (1 dorosły, 2 dzieci) 47 zł, 2+1 (2 dorosłych, 1 dziecko) 53 zł, 2+2 (2 dorosłych, 2 dzieci) 66,50 zł.

Pływalnia odkryta
ul. Usypiskowa 18
Warszawa


* „Gdzie nad wodę” – to cykl artykułów, w którym będziemy prezentować najlepsze miejsca do wypoczynku nad wodą. Znajdziecie tu zarówno informacje o kąpieliskach, basenach czy miejscach, gdzie możecie aktywnie spędzić czas nad wodą. Codziennie będziemy publikować artykuł z opisem miejsca idealnego do wypoczynku. Jeśli znacie ciekawe miejsce nad wodą godne polecenia dajcie nam znać mailowo – biuro@wprmedia.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Gdzie nad wodę? Park Szczęśliwicki- pływalnia odkryta [FOTO]”

  1. zawiedziony pisze:

    przedstawione zdjęcia obiektu w Parku Sczęsliwickim są nieaktualne, ktoś „mądry” postanowił postawic metrowy parkan oddzielający trawnik od basenu, i teraz leżac na tym niewielkim trawniku oglądamy basen tak jakby za kratami metalowymi, ktoś kto podjął taką decyzje o zastąpieniu tych niewielkich krzewów z tymi niskimi łańcuchami na metrowy parkan jest niespełna rozumu, niech sam przyjdzie teraz na ten obiekt i „po odpoczywa” za kratami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły