Gdzie nad wodę? Ośrodek Inflancka [FOTO]

Pogoda ostatnio nie rozpieszcza, ale już w weekend mają wrócić wysokie temperatury. Gdzie szukać miejsca do ochłody w upalne dni? Dziś prezentujemy Ośrodek Inflancka.

Ośrodek Inflancka
Ośrodek Inflancka to nie tylko kryta pływalnia, ale również baseny letnie. W samym ośrodku znajdziemy krytą pływalnię olimpijską z 10 torami, kompleks saun, siłownię i salę fitness. Latem zwłaszcza gdy pogoda dopisuje, najwięcej osób korzysta z letniej pływalni.

Teren
Znajdziemy 25 metrową nieckę rekreacyjną wraz z brodzikami dla dzieci. Co ważne pływalnia „pod chmurką” posiada system podgrzewania wody! Niedawno kompleks basenów na świeżym powietrzu przeszedł modernizację zatem atrakcji tu nie brakuje!

Atrakcje
W basenie rekreacyjnym znajdują się zjeżdżalnie, które umilą czas spędzony w wodzie najmłodszym. Dodatkowo na terenie kompleksu znajduje się plac zabaw. Chętni mogą wypożyczyć leżaki lub odpocząć na trawie i kocu.

Gastronomia
Na terenie kompleksu znajduje się strefa gastronomiczna (taras widokowy) oraz foodtrucki.

Toalety
Kompleks letnich basenów jest wyposażony w zaplecze sanitarne oraz przebieralnie. Znajdziemy tu również szafki depozytowe (70 szt.).

Parking
Przy kompleksie znajdziecie parking.

Dojazd
Z Pruszkowa dojazd zajmuje około 35 minut. Dojazd z Grodziska około 40 minut

Cennik
Ośrodek Inflancka jest otwarty są codziennie w godz. 10.00 – 20.00 (pływalnia letnia). Dorośli za bilet wstępu zapłacą 40 zł (po godz. 15.00 – 34 zł), a dzieci i młodzież (do 26 r.ż) 30 zł (po godz. 15.00 – 24 zł). Dzieci do 4 r.ż. na teren basenów letnich wchodzą bezpłatnie.

Ośrodek Inflancka
ul. Inflancka 8
Warszawa


* „Gdzie nad wodę” – to cykl artykułów, w którym będziemy prezentować najlepsze miejsca do wypoczynku nad wodą. Znajdziecie tu zarówno informacje o kąpieliskach, basenach czy miejscach, gdzie możecie aktywnie spędzić czas nad wodą. Codziennie będziemy publikować artykuł z opisem miejsca idealnego do wypoczynku. Jeśli znacie ciekawe miejsce nad wodą godne polecenia dajcie nam znać mailowo – biuro@wprmedia.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.