Gdzie szukać miejsca do ochłody w upalne dni? Dziś prezentujemy dla Was Julinek Park.

Julinek
„Julinek Park” to dawna baza cyrkowa, na której dziś funkcjonuje szereg atrakcji, m.in. największy na Mazowszu park linowy, krainę dmuchanców, pole do minigolfa, ściankę wspinaczkową oraz ekologiczny plac zabaw. Kilka lat temu do długiej listy atrakcji dołączył… park wodny.

Teren
Wodne atrakcje zostały ulokowane na powierzchni 20 000 metrów kwadratowych. Na gości czeka tam strefa basenowa, pięć zjeżdżalni o łącznej długości 167 m., strefa „spray park” – to strefa z niewielką ilością wody oraz kurtynami wodnymi, armatkami wodnymi i interaktywnymi zabawkami.

Atrakcje
W Parku Wodnym są również wodne kaskady, fontanny, wodne koła czy obrotowe wiaderka. Jeśli w czasie wodnych zabaw się zmęczycie będziecie mogli wypocząć na leżakach pod parasolami. A jeśli znudzi Wam się pluskanie możecie np. wypożyczyć rower i wybrać się na wycieczkę lub skorzystać z odpłatnej oferty parku linowego

Gastronomia
Na zgłodniałych czeka natomiast strefa gastronomiczna. Tu można spróbować pysznych dań z grilla, specjałów kuchni włoskiej czy meksykańskiej. Nie brakuje też słodkości – rzemieślniczych lodów czy chrupkich gofrów.

Toalety
Na terenie Julinka znajdują się sanitariaty

Parking
Na terenie Julinka znajdują się płatne miejsca parkingowe.

Dojazd
Droga z Pruszkowa czy Grodziska zajmie nam około 40 min. Z Pruszkowa najlepiej kierować się DW718 do Borzęcina Dużego, później DW580 przez Zaborów do Leszna i dalej DW579 do Julinka. Z Grodziska najlepiej kierować się DW579 przez Błonie i Leszno do samego Julinka.

Cennik
Wejściówki do Parku Wodnego, jak i samego Julinka można kupić na stronie internetowej (www.julinek.com). Kupując bilet do Parku Wodnego mamy możliwość wejścia również do Parku i Wesołego Miasteczka

Bilet ulgowy – 119 zł,
Bilet normalny – 129 zł,
Bilet rodzinny 2+1 – 319 zł,
Bilet rodzinny 2+2 – 399 zł.
Bilet dla seniora 60+ – 49 zł
Bilet dla dziecka do 3 lat – 5 zł (wymagany dokument potwierdzający wiek)

Julinek Park
Julinek 1
05-084 Leszno k/Warszawy


* „Gdzie nad wodę” – to cykl artykułów, w którym będziemy prezentować najlepsze miejsca do wypoczynku nad wodą. Znajdziecie tu zarówno informacje o kąpieliskach, basenach czy miejscach, gdzie możecie aktywnie spędzić czas nad wodą. Codziennie będziemy publikować artykuł z opisem miejsca idealnego do wypoczynku. Jeśli znacie ciekawe miejsce nad wodą godne polecenia dajcie nam znać mailowo – biuro@wprmedia.pl

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Gdzie nad wodę? Julinek Park”

  1. Asia pisze:

    Byliśmy w zeszłym roku na kilka dni. Bardzo polecam dla dzieci 5, 6 lat 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły