Gdzie zatem szukać miejsca do ochłody? Podpowiemy Wam, gdzie w okolicy możecie znaleźć ciekawe miejsca do rodzinnego wypoczynku. Dziś prezentujemy Baseny w Strzeniówce.

Baseny w Strzeniówce
Kompleks letnich basenów w Strzeniówce okazał się jedną z najlepszych inwestycji. Od pierwszego sezonu to miejsce cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców. Oprócz licznych atrakcji niewątpliwym atutem jest dogodna lokalizacja kompleksu.

Teren
Jakie atrakcje czekają na gości kompleksu? Kompleks składa się z trzech basenów zewnętrznych oraz wodnego placu zabaw. Na terenie znajdziemy również piaszczystą plażę z leżakami i parasolami oraz teren zielony, na którym można odpoczywać na kocu. Znajdują się tu również boiska sportowe.

Atrakcje
Ochłodę przyniosą nam trzy baseny oraz ośmioosobowe jacuzzi. Najmniejszy basen dla dzieci oraz wspominane jacuzzi mają podgrzewaną wodę. Dodatkową atrakcją jest wodny plac zabaw oraz zjeżdżalnie. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią boiska do plażowej piłki nożnej i siatkówki plażowej.

Gastronomia
Na terenie kompleksu znajduje się punkt gastronomiczny. W sąsiedztwie znajdziemy również restauracje.

Toalety
Kompleks letnich basenów jest wyposażony w zaplecze sanitarne i przebieralnie.

Parking
Przy kompleksie znajdziecie parking na 200 miejsc oraz stojaki rowerowe.

Dojazd
Z Pruszkowa dojazd zajmuje około 9 minut. Dojazd z Grodziska około 20

Cennik
Z atrakcji można korzystać w od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-19:00 oraz weekend 10:00-18:00. Bilet normalny kosztuje 40 zł / ulgowy 20 zł W dni powszednie w godzinach 17.00-19.00 wejście na basen zapłacicie 50% obowiązującej ceny biletów. W cenie biletu można korzystać ze strefy sportowej: boiska do siatkówki plażowej i do piłki nożnej plażowej. Dzieci do 7 roku życia, osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie, renciści i emeryci z kartą Nadarzyniaka wchodzą za darmo!

Kompleks Basenów Letnich w Strzeniówce
ul. Działkowa 1
Strzeniówka (gm. Nadarzyn)


* „Gdzie nad wodę” – to cykl artykułów, w którym będziemy prezentować najlepsze miejsca do wypoczynku nad wodą. Znajdziecie tu zarówno informacje o kąpieliskach, basenach czy miejscach, gdzie możecie aktywnie spędzić czas nad wodą. Codziennie będziemy publikować artykuł z opisem miejsca idealnego do wypoczynku. Jeśli znacie ciekawe miejsce nad wodą godne polecenia dajcie nam znać mailowo – biuro@wprmedia.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Gdzie nad wodę? Baseny w Strzeniówce [FOTO]”

  1. obecna... pisze:

    W przeciwieństwie do żbikowskich glinek,tu można normalnie wejść do wody…
    na glinkach całe schody,które prowadzą do wody i mają służyć plażowiczom ,zajęli ratownicy…skandal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły