Gdzie nad wodę? Baseny w Ożarowie Mazowieckim

Lato w pełni. Gdzie szukać miejsca do ochłody? Podpowiemy Wam, gdzie w okolicy możecie znaleźć ciekawe miejsca do rodzinnego wypoczynku. Dziś prezentujemy Baseny w Ożarowie Mazowieckim

Baseny w Ożarowie Mazowieckim
Kompleks letnich basenów w Ożarowie Mazowieckim to jeden z nowych punktów na mapie wodnych atrakcji. Obiekt został uruchomiony w ubiegłym sezonie i szybko zdobył popularność. Wśród licznych atrakcji znajdziemy tu m.in. wodny plac zabaw dla najmłodszych.

Teren
Kompleks składa się z trzech basenów zewnętrznych oraz wodnego placu zabaw. Jeśli preferujemy kąpiele słoneczne to znajdziemy tu dedykowane miejsce do plażowania z leżakami i parasolami.

Atrakcje
Ochłodę przyniosą nam wspomniane trzy baseny i wodny plac zabaw. Dodatkowo najmłodsi będą mogli wyszaleć się na zjeżdżalniach. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu mogą tu nie tylko popływać, ale również pograć w siatkówkę plażową. W sąsiedztwie znajdują się pumptruck i skatepatk.

Gastronomia
Na terenie kompleksu znajduje się strefa gastronomiczna.

Toalety
Kompleks letnich basenów jest wyposażony w zaplecze sanitarne, przebieralnie i natryski.

Parking
Przy kompleksie znajdziecie parking oraz stojaki rowerowe.

Dojazd
Z Pruszkowa dojazd zajmuje około 25 minut. Dojazd z Grodziska około 31 minut

Cennik
Ożarowskie Baseny Letnie otwarte są codziennie: w lipcu w godz. 11.00 do 19.00, w sierpniu w godz. 10.00-18.00. Dorośli za bilet wstępu zapłacą 50 zł a dzieci i młodzież do ukończenia szkoły ponadpodstawowej za wejście na basem zapłacą 20 zł. Dzieci do 4 roku życia wstęp wolny, emeryci i renciści – wstęp 35 zł.

Ożarowskie Baseny Letnie
ul. Sochaczewska 216
Kręczki Kaputy (gm. Ożarów Mazowiecki)


* „Gdzie nad wodę” – to cykl artykułów, w którym będziemy prezentować najlepsze miejsca do wypoczynku nad wodą. Znajdziecie tu zarówno informacje o kąpieliskach, basenach czy miejscach, gdzie możecie aktywnie spędzić czas nad wodą. Codziennie będziemy publikować artykuł z opisem miejsca idealnego do wypoczynku. Jeśli znacie ciekawe miejsce nad wodą godne polecenia dajcie nam znać mailowo – biuro@wprmedia.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.