Frezowanie na Królewskiej. Będą utrudnienia

Grodzisk Maz.

Ważna informacja dla kierowców z Grodziska i okolic. Na ul. Królewskiej w Grodzisku Mazowieckim w weekend będzie frezowana i układana nowa nawierzchnia. Trzeba przygotować się na utrudnienia.

Prace wzdłuż ul. Królewskiej (dw 719) trwają już od jakiegoś czasu. Do tej pory nie powodowały większych utrudnień. Jednak w nadchodzący weekend kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia. Firma Drogomex – wykonawca zadania – planuje w tym czasie przeprowadzić roboty asfaltowe.

Jak będzie odbywał się ruch na ul. Królewskiej w najbliższy weekend? – Roboty rozpoczną się w piątek 12 sierpnia o godz. 21.00. – Wykonawca przystąpi do frezowania jednego pasa ruchu ul. Królewskiej od ul. Nadarzyńskiej do ul. Radiowej w kierunku Pruszkowa. Następnego dnia, tj. 13.08.2021 r., od godz. 8.00 Wykonawca planuje układanie warstwy wiążącej na tym odcinku, o ile warunki atmosferyczne pozwolą na jej wykonanie – mówi nam Monika Burdon, rzecznik prasowy Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.—Co ważne ruch pojazdów będzie odbywać się wahadłowo, przy sterowaniu ręcznym. Na odcinku Nadarzyńska – Grabowa dwukierunkowo  tu pas lewoskrętu będzie służył do jazdy w kierunku Pruszkowa – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.