Fragment ul. Armii Krajowej zamknięty

Pruszków

Ważna informacja dla mieszkańców i kierowców. Z ruchu został wyłączony fragment ul. Armii Krajowej w Pruszkowie. Powód? Prace remontowe.

Informację o zamknięciu otrzymaliśmy od jednej z naszych czytelniczek. – Cześć, czy może sprawdzacie coś na temat zamknięcia Armii Krajowej w Pruszkowie na wysokości szpitala? Wczoraj spontanicznie zamknięta droga. Będąca objazdem Komorowa (Marii Dąbrowskiej). Jakiś idiota wymyślił robienie asfaltu w tym samym terminie – czytamy w wiadomości nadesłanej do naszej redakcji.

Na stronie miasta Pruszkowa znaleźliśmy jedynie informację o zmianie tras autobusów. – W związku z pracami remontowymi al. Armii Krajowej na odcinku od ul. Andrzeja do ul. Ireny od 3 kwietnia 2024 r. do odwołania autobusy komunikacji miejskiej linii nr 2 zostaną skierowane na trasę objazdową ulicami: Księcia Józefa – Księcia Trojdena – Ferdynanda Focha – Ryszarda. Zawiesza się funkcjonowanie przystanków Andrzeja 03 i 04, Szpital Powiatowy 05, Armii Krajowej 01 i 02, Barbary 03 i 04 –poinformował pruszkowski magistrat.

Postanowiliśmy jednak sprawdzić jakie prace są wykonywane na ul. Armii Krajowej. W starostwie powiatowym, które jest zarządcą tej ulicy dowiedzieliśmy się, że na ul. Armii Krajowej wymieniana jest nakładka. Jeśli pogoda dopisze to jest szansa, że wszystkie prace, a co za tym idzie utrudnienia, zakończą się pod koniec tego tygodnia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Fragment ul. Armii Krajowej zamknięty”

  1. Pruszkowianin pisze:

    Rozliczymy w wyborach za ten chaos, który nam stworzyli.

  2. wprwprwpr pisze:

    Zero koordynacji i szacunku dla mieszkańców. Podziękujemy przy wyborach.

  3. PRUSZKOWIAK pisze:

    Idiotyzm blokowac remontami Cale diastolic, od Komorowa nie dojedziesz, od Pecic nie dojedziesz, Centrum zablokowane remontem Wojska polskiego I budowa Ronda na wylocie na Grodzisk. Od pecic brak oznakowania objazdu, ludzie jezdza po zerwanym asfalcie bo nie moga dojechac do domow, Idiotyzm to Malo powiedziane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11356

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
8926

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8412

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7281

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5746

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16