Filmowe wesołe miasteczko dostępne dla mieszkańców

Brwinów

Kilka dni temu informowaliśmy, że Netflix nagrywa film w Brwinowie. Jednym z elementów scenografii jest wesołe miasteczko, które ulokowano w pobliżu pałacu. W ten weekend wesołe miasteczko będzie… dostępne dla mieszkańców.

Nasz region często „występuje” w rozmaitych serialach i filmach. Tym razem „rolę” w produkcji Netflixa otrzymał brwinowski park. Od tygodnia tuż obok wyremontowanego pałacu Wierusz-Kowalskich ustawione jest wesołe miasteczko, które jest elementem filmowej scenerii. Wielu mieszkańców Brwinowa liczyło, że „po godzinach” będzie można skorzystać z atrakcji. Niestety w ciągu tygodnia nie było takiej możliwości.

Mamy jednak dobre informacje. W ten weekend po zakończeniu zdjęć będzie można wybrać się na filmowe wesołe miasteczko! – Dogadałem się z firmą, która wynajęła swoje miasteczko Netfliksowi, że zostaną u nas jeszcze 2 dni i wesołe miasteczko będzie ogólnodostępne w sobotę i niedzielę (29-30 października) – zaznacza Arkadiusz Kosiński, burmistrz gminy Brwinów.

Wesołe miasteczko będzie dostępne w sobotę po południu (nie wiadomo od której godziny, ponieważ trwają prace związane z demontażem innych elementów scenografii) W niedzielę na wesołe miasteczko będzie można wybrać się w godz. 11.00 – 19.00.

To nie koniec niespodzianek. Atrakcje będą dostępne w „promocyjnej” cenie. – W ramach dotychczasowej dobrej współpracy z Naszą Gminą, cena wszystkich atrakcji wesołego miasteczka będzie obniżona o zł, czyli: jeśli skorzystanie z jakiejś atrakcji normalnie kosztowało 10 zł, to u nas będzie kosztowało – 5 zł, jeśli kosztowało 15 zł, to u nas będzie kosztowało 10 itd. – podkreśla Kosiński.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.