Wiadomości
Autor artykułu: wpr24 | 01 lutego 2010 11:22 |
0
Region
Od poniedziałku do 14 lutego trwają ferie. Tym, którzy nie wyjechali z miasta, pogoda nie będzie przeszkadzać w wypoczynku.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej nie przewiduje mrozów, jakie jeszcze niedawno nam towarzyszyły. Temperatura w ciągu najbliższych dwóch tygodni spadnie maksymalnie do -10 stopni Celsjusza.
Opadów śniegu możemy spodziewać się w środę, jednak już pod koniec tygodnia ma się rozpogodzić. Częściej pruszyć będzie w drugiej połowie ferii.
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.
Dodaj komentarz