Family Spot, miejsce przyjazne rodzinie, również w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Do grona miast uczestniczących w projekcie Family Spot w ostatnim czasie dołączyła również gmina Grodzisk Mazowiecki.

Dzięki porozumieniu Gmina Grodzisk Mazowiecki oraz Stowarzyszenie Związek Dużych Rodzin Trzy Plus” na terenie miasta uruchomią Family Spot – miejsce przyjazne rodzinie. W ramach tego porozumienia Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” zrealizuje co najmniej 28 wydarzeń edukacyjnych i integracyjnych dla rodzin z terenu naszej gminy. Zajęcia będą się odbywały w wyznaczonym do tego celu miejscu na terenie miasta od sierpnia do grudnia 2023 roku i będą bezpłatne.

Jakich atrakcji należy się spodziewać? To m.in. :
– pikniki integracyjne,
– lokalna olimpiada sportowa,
– warsztaty i zajęcia dla młodzieży,
– szkolenia z pierwszej pomocy,
– warsztaty kulinarne,
– zajęcia z grami planszowymi,
– zajęcia ekologiczne,
– Akademia Kreatywności dla młodzieży,
– warsztaty muzyczne i wiele innych

Podpisanie tego porozumienia jest kolejnym krokiem w budowaniu przyjaznego i wspierającego środowiska dla wszystkich rodzin w Grodzisku Mazowieckim

W czasie projektu przeprowadzonych zostanie aż 28 rozmaitych zajęć. W każdych będzie mogło uczestniczyć średnio 15 osób. Zajęcia będą realizowane do końca roku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.