Fala awarii dystrybutorów na stacjach paliw

Region

W ostatnich dniach otrzymaliśmy wiele sygnałów od Czytelników o awariach dystrybutorów na stacjach benzynowych.

W mediach ogólnopolskich wrze z powodu masowych awarii dystrybutorów na stacjach paliw. Kłopoty zatankowaniem aut maja także mieszkańcy naszego regionu. O ile nie ma problemy z tankowaniem gazu LPG, o tyle na niektórych stacjach nie można zatankować standardowej 95 lub oleju napędowego. Czy to kwestia masowo psujących się urządzeń?

Okazuje się, że jest to spowodowane niskimi cenami paliw i ich brakiem na stacjach. W piątek, 29 września do sieci wyciekł mail do jednej ze stacji Orlen, w którym prowadzący stacje otrzymali instrukcje – w razie braku paliwa mają wywieszać informację o awarii.

Orlen nie zaprzeczył, że taki mail był wysyłany, jednak była to wiadomość wysyłana na początku września, kiedy zauważono zwiększony popyt na paliwa. Wówczas występowały czasowe braki w dostępie do paliwa. Aktualnie dostawy paliwa na stacje Orlen są realizowane na bieżąco.
Tuż przed „epidemią” dystrybutorów Biuro Prasowe ORLEN wydało oświadczenie.

Dajcie znać pod postem na FB gdzie w regionie i okolicach są awarie dystrybutorów!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 20

20 odpowiedzi na “Fala awarii dystrybutorów na stacjach paliw”

 1. Adrian pisze:

  dziś kaczyński karze kłamać pracownikom stacji benzynowych, a za tydzień będzie kazał fałszować wyniki wyborów. on wie, że dla niego zwycięstwo opozycji oznacza wieloletnie więzienie (za samą srebrną grozi mu 12 lat). takie mamy czasy.

 2. Dzbanusz Kowalski pisze:

  To Tusek jeździ po Polsze i psóje instrybutory. Sam widziałem.

 3. Grzegorz pisze:

  Macie państwo piss, przestępcza zorganizowana grupa zbrojna rządzi i wara wam od naszego sposobu okupowania Polski.

 4. brwinowianin pisze:

  to jest to lepsze jutro Sipiery, poczekajcie co będzie po wyborach jak pisiory wygrają 😉

  • Wilku pisze:

   Nieeleganckie jest kradnięcie komuś nicków i pisanie w zupełnej kontrze do poglądów tej osoby. Piszę to jako osoba, która za Brwinowianinem nie przepada. Trzymajmy jakiś poziom.

  • dan pisze:

   Ty pomyśl co będzie jak by wygrał her Tusk nie daj Bóg. Pierwszego dnia powie że sytuacja jest beznadziejna i trzeba zaciskać pasa (tylko nie on, on pracował 3 dni w tygodniu i grał w piłkę, najbogatszy emeryt w Polsce). Podwyższy podatki, wiek emerytalny i wpuści uchodźców.. powie że reparacje się nie należą i wstrzyma CPK.. człowieku pomyśl, spójrz na Warszawę i te 6 linii metra które obiecywał dupiarz…? Chcesz kamieni Kupa?!!

  • gil pisze:

   Tak to jest lepsze jutro Sipiery, niecałe 6 zł za litr benzyny.. A Ty chcesz lepsze jutro her Tuska, 10 zł za litr, sprzedane stacje ruskim, wysokie podatki, wiek emerytalny do 70 roku i szparagi w Niemczech… bezrobocie 15%, uchodźców itp.. wyłącz TVN!!

   • hmm,.. pisze:

    gile i inne pomioty, her Tusk jest lepszy od kartofli, zer, kukizów ( kukiz po turecku to niebieskooki, takie polskie nazwisko nieprawdaż? po drugie, bacia Kukiza to Tomaszewska, a jak wiecie Tomaszewscy to rodzinka kartofla, ale wy towarzysze to wiecie, bo gojów można okradać, okłamywać i wyzyskiwać, zgodnie z waszą przewodnią knigą zwaną talmudem.)

   • Stawik pisze:

    Ale Tusk od dawna mówił że paliwo powinno być po 5 PLN bo Orlen z PiS nas okrada, i jak widać miał rację.

 5. minister Srau pisze:

  Walka z Tuskiem to absolutny priorytet pisiorów. Do rzeki kłamstw i bzdur wylewających Morawieckiemu jakby opróżniał szambiarkę już wszyscy przywykli. Do bogatej palety chwytów wyborczych należy też sztuczne manipulowanie cenami czy stopami bankowymi. Mało tego: wiec wyborczy jest ważniejszy niż szczyt szefów dyplomacji w Ukrainie i dalsza marginalizacja Polski na arenie międzynarodowej.

 6. nawet Sipiera się schował pisze:

  Cała Polska to jedna wielka awaria. Ten mafijny rząd robi wszystko tylko po to żeby nie stracić władzy. Pogonić bandę.

  • dan pisze:

   Za Tuska była afera za aferą, zwijał cały kraj i podwyższał podatki… Luka Vat i mafie Vatowskie hulały.. przestań oglądać TVN i uruchom własne myślenie bo dla Niemca się nie liczysz…

   • chyba wystarczy pisze:

    Dan, gdzie masz te afery, to że ci wmawiają że były jakieś afery to proszę o wyroki sądowe w których zostali skazani ci o których tak chętnie piszesz? To że wzrosły wpływy z Vat to nie zasługa służb i prokuratury, Wat wzrósł z prostej przyczyny, wszystko podrożało to i większe wpływy do budżetu, włącz myślenie przed wyborem to potrzebne.

    • olo pisze:

     wyroki ??? a sądy to po czyjej stronie stoją ? aaaa no tak są niezawisłe….a hahahahahaha

   • Masta pisze:

    dan – piszesz o 1% vat? zobacz o ile przez 8 lat poszedł ZUS do góry, dzięki non stop podwyższanej płacy minimalnej, zobacz podatek zdrowotny. + 20-30 nowych podatków. Myślisz, że skąd ta drożyzna?

    • @Masta pisze:

     co Ty, z płatnym trollem za kopiejki chcesz na argumenty dyskutować?

    • Stawik pisze:

     No i zabranie ulgi na ubezpieczenie zdrowotne, które podniosło podatek dochodowy o 7,75% czyli więcej niż wyniosła obniżka (z 18 na 12%)

   • Stawik pisze:

    Jedyna odkryta mafia VAT to ta w PiS, innej nie udało się znaleźć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły