EWINNER kod promocyjny 2022: jak działa i jak zacząć?

Art. Sponsorowany

Jeśli nie wiesz, w jaki sposób obstawiać zakłady bukmacherskie i od czego zacząć - sprawdź nasz poradnik, w którym przedstawiamy krok po kroku, jak rozpocząć grę u bukmachera eWinner.

Polski legalny bukmacher doceniony przez ekspertów

Polski legalny bukmacher eWinner jest na rynku od ponad dwóch lat. W ciągu swojej działalności, zdołał przekonać do siebie graczy i ekspertów. Firma została doceniona nagrodami Polish Bookmaker Awards 2021. eWinner otrzymał dwie statuetki za „najlepsze oferty powitalne” oraz „najlepsze oferty lojalnościowe”. Specjaliści od bukmacherki testowali co dwa miesiące (ze względu na często zmieniające się oferty) między innymi takie kwestie jak minimalny depozyt i maksymalny możliwy zysk, umiejscowienie i przejrzystość regulaminów bonusów czy też samą widoczność ofert.

Kod promocyjny na start w eWinner – jak działa?

Bonus powitalny u eWinnera składa się z dwóch ofert:

– z zakładu bez ryzyka na start
– bonusu od II wpłaty

Co to oznacza w praktyce? Łącznie można zgarnąć 610 PLN. Z kodem promocyjnym EWINNER zakład bez ryzyka wynosi 110 PLN, zamiast 100 PLN w przypadku klasycznej rejestracji. Co ważne, w przypadku przegranej, gracz może wypłacić pełną kwotę (do 110 PLN) minus podatek 12% od gier lub grać dalej.

Jeśli zdecyduje się na dalszą grę i wpłaci do 1000 PLN, bukmacher doda 50%, czyli 500 PLN bonusu. Aby wypłacić bonus na konto depozytowe, trzeba zagrać jego równowartością 6 razy z kursem minimalnym 2.50.

Skrócone warunki zakładu bez ryzyka z kodem promocyjnym EWINNER

Jeśli zamierzacie po prostu zagrać jeden kupon, by sprawdzić grę w zakładach bukmacherskich, wystarczy zrobić te kilka prostych czynności rozpisanych poniżej:

 

– REJESTRACJA: Zarejestruj się w eWinner z kodem EWINNER i odbierz zakład bez ryzyka – nawet 110 PLN!

– ZASADY OBROTU: Nie trzeba obracać bonusem

– ZWROT: Jeżeli przegrasz, otrzymasz gwarantowany zwrot, który możesz od razu wypłacić

– MAKSYMALNA STAWKA: Aby maksymalnie zabezpieczyć kupon, zagraj za 125 PLN

Gdzie wpisać kod promo EWINNER?

W trakcie rejestracji w okienku kod promocyjny należy wpisać EWINNER. Po uzupełnieniu reszty niezbędnych danych takich jak e-mail, nr telefonu czy też hasło, należy po prostu wcisnąć przycisk „Załóż konto”. Kod promocyjny EWINNER od tej chwili jest już aktywny. Trzeba pamiętać, żeby dokonać później pełnej rejestracji (należy podać wszelkie wymagane dane – użytkownik ma na to 28 dni).

Kod promocyjny EWINNER u polskiego bukmachera

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. Udział w grach hazardowych mogą brać jedynie zarejestrowani Uczestnicy. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.