EMA: utrudnienia drogowe na Wyględówku

Region

W piątek wieczorem na BGŻ Arena odbędzie się Eska Music Awards. To spowoduje utrudnienia drogowe w okolicy.

EMA organizowane jest od 2002 roku. W ostatnich latach odbywała się w Łodzi. Teraz pierwszy raz gwiazdy polskiej sceny zjadą do Pruszkowa.

Na rozdanie nagród Eska Music Awards przybędzie wiele gwiazd. Imprezę poprowadzą Doda i Tomasz Karolak. Organizatorzy spodziewają się także wielu widzów. Transmisję przeprowadzi Polsat.

Impreza spowoduje duże utrudnienia w okolicy. Policja nie planuje zmiany organizacji ruchu, choć rzecznik prasowy asp. Dorota Nowak nie wykluczyła, że do zamknięcia jednej z ulic może dojść nagle. – Wszystko zależy od sytuacji – powiedziała.

Póki co wiadomo, że na ulicy Cyklistów zostanie zorganizowany parking. To może spowodować utrudnienia w dojeździe do basenu Kapry. Mimo to, pływalnia będzie otwarta normalnie, czyli do godz. 22.00.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.