Ekspresowy remont Uroczej

Milanówek

Jeszcze w tym roku mieszkańcy ul. Uroczej w Milanówku będą mogli korzystać z wyremontowanej ulicy. Prace już ruszyły.

Warto tu podkreślić, że remont ma zostać wykonany w ekspresowym tempie. Milanowski magistrat dopiero co podpisał umowę z wykonawcą robót. . – Szanowni Państwo, niespełna tydzień temu podpisałem umowę, a remont ulicy Uroczej już się rozpoczął. Dziś, na terenie inwestycji, odbyło się spotkanie z wykonawcą – poinformował na swoim facebookuPiotr Remiszewski, burmistrz Milanówka.

Za remont ul. Uroczej odpowiedzialna jest firma P.T.H.U. Pacholczyk, która za realizację inwestycji otrzyma 930 tys. zł. W ramach inwestycji wyremontowany zostanie pas drogi o długości 200 metrów. Po zakończeniu prac droga będzie dwukierunkowa. Z obu stron znajdą się pobocza.

W ramach zadania przebudowane zostaną skrzyżowania z ulicami Wiśniową i Miłą zostaną wyniesione. To rozwiązanie ma zwiększyć bezpieczeństwo

Zgodnie z zapisami przetargu wykonawca na realizację prac ma czas maksymalnie do 16 grudnia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Ekspresowy remont Uroczej”

 1. mieszkaniec pisze:

  ciekawe czy słup ze środka ulicy zlikwidują, bo już zdarzało się że zostawiali

 2. dgfhgf pisze:

  Super. Szkoda że nie będzie chodników. A tą drogą dzieci wędrują do szkoły. Brawo!

  • Arek B. pisze:

   Tyle że ruch na tej drodze praktycznie żaden. Na średniej za torami WKD nie ma chodników a też dzieci chodzą do szkoły, a to droga powiatowa z dużym natężeniem ruchu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły