Dziś spotkanie w sprawie rozbudowy Poznańskiej i Al. Jerozolimskich. Tym razem w Pruszkowie

Pruszków

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich przygotował już projekt rozbudowy dróg wojewódzkich 718 i 719. Dziś odbędzie się spotkanie w Pruszkowie.

W środę 18 października odbyło się spotkanie w siedzibie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, którego tematem było zaprezentowanie i omówienie dokumentacji projektowej dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 718 od węzła autostradowego „Pruszków” do skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 719 z ul. Partyzantów oraz rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 719 od skrzyżowania z ul. Partyzantów do granicy m. st. Warszawa.

Już wtedy zapowiedziano, że projekty zostaną zaprezentowane mieszkańcom w grudniu. Teraz przyszła pora na spotkania z mieszkańcami gminy Michałowice i miasta Pruszków.

W ramach tej dokumentacji przygotowano m.in. projekt rozbudowy ul. Poznańskiej (dw 718) o dodatkowe pasy ruchu oraz budowę dwóch nowych wiaduktów nad torami PKP, projekt rozbudowy Al. Jerozolimskich (dw. 719) od ul. Partyzantów w Pruszkowie aż do granicy z Warszawą. Pełna dokumentacja jest dostępna tutaj.

Natomiast w Pruszkowie spotkanie zostanie zorganizowane dzień później 14 grudnia o godz. 18.00. w Szkole Podstawowej Nr 10 (ul. Pływacka 16).

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Dziś spotkanie w sprawie rozbudowy Poznańskiej i Al. Jerozolimskich. Tym razem w Pruszkowie”

 1. Kierowca pisze:

  Brak wiaduktu nad rondem na Żbikowie zaraz za torami to największa porażka tego projektu. Przebudowa nic nie zmieni w kwestii płynności ruchu od Alej w kierunku A2.

 2. Brwinów pisze:

  Czasy obiecanek cacanek nastały i ładnego mówienia, miną długie lata zanim Polacy cokolwiek zrozumieją, a to i tak optymistyczna wersja jest bo nie sądzę by cokolwiek zrozumieli…

 3. Od urodzenia pisze:

  Organizacja do bani, do poprawy w następnym spotkaniu. Chodzi o więcej mikrofonów, brak slychac zadawanych pytań. PRUSZKÓW WSTYD, PROSTEJ RZECZY NIE POTRAFICIE ZORGANIZOWAĆ.

 4. Ryszard pisze:

  Telekonferencja w Michałowicach to była porażka. Od początku obraz migał – nic nie można było odczytać, a po pewnym czasie zaczęło zrywać głos. Gratulacje dla informatyków, chyba że było to celowe.

 5. Zenon pisze:

  B dobrze. Jak najszybciej niech powstanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły