Dziś otwarcie nowego parku handlowego!

Region

Już dziś 29 listopada mapa handlowa Pruszkowa i okolic wzbogaci się o nowy park handlowy. W obiekcie o powierzchni 2550 mkw. zlokalizowanym w Nowej Wsi obok Pruszkowa swoje podwoje dla klientów otworzą supermarket Biedronka, największa w Polsce sieć sklepów dla zwierząt Maxi Zoo, popularny dyskont Pepco oraz Totalizator Sportowy. Z okazji otwarcia klienci mogą liczyć na specjalne oferty cenowe.

W miejscowości Nowa Wieś przy ulicy Brzozowej 85, tuż obok Pruszkowa już 29 listopada zostanie otwarty nowy park handlowy. Dzięki doskonałej lokalizacji (bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 719, łączącej Warszawę z Pruszkowem, Milanówkiem i Grodziskiem Mazowieckim) park handlowy stanie się komfortowym miejscem zakupów nie tylko dla mieszkańców okolicznych miejscowości, ale także dla tych co dzień dojeżdżających do Warszawy.

Park handlowy będzie składał się z dwóch budynków, usytuowanych na jednej działce. W pierwszym z nich na powierzchni ponad 1000 mkw. znajdzie się supermarket Biedronka. Najemcami drugiego budynku będą specjalistyczny sklep zoologiczny Maxi Zoo, oferujący akcesoria i karmę dla zwierząt, oraz przemysłowo-odzieżowy dyskont Pepco. Klienci odwiedzający park handlowy będą mieli do dyspozycji 64 miejsca parkingowe.

Z okazji otwarcia parku handlowego klienci mogą liczyć na specjalne oferty cenowe. W dniach 29 listopada –2 grudnia w Maxi Zoo będzie obowiązywał rabat -20% na wszystkie produkty, przy zakupie minimum dwóch. W asortymencie sklepu znajdą się nie tylko podstawowe produkty, ale także specjalistyczna karma, leki OTC dla zwierząt oraz różnorodne akcesoria. Oprócz tego, Maxi Zoo można odwiedzić wraz ze swoim pupilem i na miejscu skorzystać z bezpłatnego baru dla czworonogów oraz wagi dla zwierząt. Z kolei na klientów robiących zakupy w Biedronce 29 listopada czeka bezpłatna kawa oraz specjalne rabaty na wybrane produkty.

Za realizację parku handlowego w Nowej Wsi koło Pruszkowa odpowiada inwestor – firma PKB Invest Budowa.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 13

13 odpowiedzi na “Dziś otwarcie nowego parku handlowego!”

 1. hardcorp pisze:

  Kondycja finansowa naszego społeczeństwa jest fatalna. Tylko Biedronki, Pepco itp. Kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców i brak porządnego sklepu choćby z ubraniami. To nie jest żaden zarzut dla kogokolwiek, stwierdzam tylko fakty.

 2. Zapach pisze:

  Znowu pepco..chinszczyzna do kwadratu..Ktoś czyści magazyny ..pepko KIK tedi sinsays inbloom toCHIŃSZCZYZNA !

 3. turirek pisze:

  Biedronka i Pepco – raje dla najuboższych !!!

 4. Ewa pisze:

  W środę i czwartek BIEDRONKA zamknięta

 5. Sawa pisze:

  Otwarcie nowego parku handlowego wszędzie z tymi samymi sieciowkami i ten sam towar. To już się robi nudne

 6. Depade pisze:

  kiedy otworzy się biedronka> Nie ma żadnych o tym informacji

 7. obecna... pisze:

  Nie otworzyl sie na dzień dobry ,coś się zepsuło,ale fart…

 8. Anna pisze:

  Co z tego jak jest awaria w biedronce. Przez co jest zamknięta. Nie warto. W pepco jak w każdym innym pepco, brak nowych promocji.

 9. Atrakcja pisze:

  Biedronka i pepco to jest ten park?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły