Dziś niedziela handlowa

Region

Przypominamy że dziś można wybrać się na zakupy do galerii handlowych i marketów. Kolejna niedziela handlowa już za tydzień.

Ustawa dotycząca ograniczenia handlu w niedziele weszła w życie 1 marca 2018r. W 2019 r. zakupy można było robić w ostatnią niedzielę miesiąca. W 2020 r. przepisy zostały zaostrzone i zakupy można było zrobić tylko w wybrane niedziele w roku.

Podobnie jest w przypadku 2022 r. Zakupy w niedziele zrobimy tylko siedem razy.  Na ostatnie dwie niedziele handlowe w tym roku przypadają w grudniu. Zakupy można zrobić dziś 11 grudnia. Kolejna niedziela już za tydzień – 18 grudnia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Dziś niedziela handlowa”

 1. Anonim pisze:

  Aż strach pomyśleć co by było gdyby państwo za mordę nie trzymało obywateli,takich obywateli.

 2. Dr. Huckenbush pisze:

  Wreszcie jest normalnie. Każdy sam może wybrać czy tego dnia chce iść, na zakupy, czy spędzić w inny sposób. Obywatele mają mieć wybór, władza ma w to nie ingerować. Tak jak w żadne inne sprawy światopoglądowe, kwestie wiary itd. To nie jest rola Państwa. Państwo ma zapewnic tylko ramy prawne, w którym będą funkcjonowali ludzie o różnych poglądach i przekonaniach.

  • Brwinowianin pisze:

   @ wel doktorku,
   gupi jesteś!
   A jak pojedziesz do Turcji na wakacje to raptem zdziwka, że oni szanują swoją kulturę i religie…i musisz się dostosować bez gadania .
   Dlatego Państwo ma nawet obowiązek przypominać nam kim jesteśmy i jakie są nasze prawdziwe korzenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły